Yardım Mi Max 2 batarya temini

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Merhabalar, telefonumun bataryası ömrünü tüketti. Daha önceden üç defa batarya değişikliği oldu ve herseferinde batarya şişti. Anladığım kadarıyla piyasada orjinal batarya bulunamadığı için takılan replika bataryalar sebep olmuş. Neyse kendi servisini hiç denemediğimi farkettim.
Mi Max 2 için elinizde orjinal batarya var mı yoksa sipariş üzerine mi getireceksiniz? Çünkü elimde yalnızca tuşlu bir telefon var uzun süre beklemek istemiyorum.
Orjinal xioami çıkışlı batarya olduğunu ve iki ay içinde ömrünün kisalmayacağini ve şişmeyeciğinin garantisini veriyormusunuz acaba? Şimdiden teşekkürler

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar, telefonumun bataryası ömrünü tüketti. Daha önceden üç defa batarya değişikliği oldu ve herseferinde batarya şişti. Anladığım kadarıyla piyasada orjinal batarya bulunamadığı için takılan replika bataryalar sebep olmuş. Neyse kendi servisini hiç denemediğimi farkettim.
Mi Max 2 için elinizde orjinal batarya var mı yoksa sipariş üzerine mi getireceksiniz? Çünkü elimde yalnızca tuşlu bir telefon var uzun süre beklemek istemiyorum.
Orjinal xioami çıkışlı batarya olduğunu ve iki ay içinde ömrünün kisalmayacağini ve şişmeyeciğinin garantisini veriyormusunuz acaba? Şimdiden teşekkürler

Merhabalar,

Parça stok durumu anlık olarak değişmektedir. Servis noktasına teslim ettiğinizde stokta bulunmaması durumunda sipariş verilip temin edilmektedir.Ortalama servis süresi 3 ile 10 iş günüdür. Servis noktasında kullanılan tüm parçalar orijinaldir. Fakat cihazınızın yetkisiz müdahale gördüğünü iletmiş bulunmaktasınız, bu işlem esnasında cihazın farklı bir donanımsal parçasına zarar görmüş olabilir. Cihazın komple olarak kontrol edilmesi daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Ayrıca, ücretli olarak değişimi sağlanan her parçaya 6 ay parça garantisi de tanımlanmaktadır.

Üst Alt