Soru Mi max 2 Android?

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Selamlar,
Miui olmama rağmen max 2 de kısa bir süre android i deneyimlemek istiyorum güncel bir LineageOS 8.1 veya android rom öneriniz varsa yazabilirsiniz.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Selamlar,
Miui olmama rağmen max 2 de kısa bir süre android i deneyimlemek istiyorum güncel bir LineageOS 8.1 veya android rom öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Ben şahsen şu an için hiç bir AOSP Rom önermem size, çünkü hepsinde az veya çok bug var, en önemlisi de Oreo da ki ses problemini bir türlü hiç bir geliştirici çzöemedi....ama madem çok ısrarla denemek istiyorsunuz, buyurun Saf Androide yakın, Treble L-OS i deneyin...ama yükleme talimatlarını iyice okuyun

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam zaten mıuı hastalığımı biliyorsunuz ama değişik şeyler denemek güzel rom değiştirmeden duramıyoruz. Buarada hocam ben bir kere daha deneyimlemek istediğimde romu kurmuştum ve başlangıçta şifre sormuştu girdim sistem uygun değil tarzı bir yazı çıktı ve telefonun android i kullanmadan önce sıfırlanması gerekiyor yazdı bende üşendim sıfırlaya basmadım bu bir sıkıntı çıkarır mı veya sizde de oldu mu?
Ben şahsen şu an için hiç bir AOSP Rom önermem size, çünkü hepsinde az veya çok bug var, en önemlisi de Oreo da ki ses problemini bir türlü hiç bir geliştirici çzöemedi....ama madem çok ısrarla denemek istiyorsunuz, buyurun Saf Androide yakın, Treble L-OS i deneyin...ama yükleme talimatlarını iyice okuyun

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Hocam zaten mıuı hastalığımı biliyorsunuz ama değişik şeyler denemek güzel rom değiştirmeden duramıyoruz. Buarada hocam ben bir kere daha deneyimlemek istediğimde romu kurmuştum ve başlangıçta şifre sormuştu girdim sistem uygun değil tarzı bir yazı çıktı ve telefonun android i kullanmadan önce sıfırlanması gerekiyor yazdı bende üşendim sıfırlaya basmadım bu bir sıkıntı çıkarır mı veya sizde de oldu mu?

Ben 4 wipe yapıp kuruyorum devamlı ve bugüne kadar sorun yaşamadım

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10

O dediğiniz problem twrp den format data yaptığınızda çıkmıyor ben denedim.

kerimergin345

Max2 Ayrıcalıktır
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max2
Konular
5
Ben miuidışındaki romlari kurdugumda hata veriyor turp ve yuklemiyor neden acaba??

Üst Alt