Rehber Mi Max 2 Aksesuarları

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öncelik ile herkeze iyi günler dilerim Mi Max 2 alanlar veya alacak arkadaşlar için bu cihaza en uygun aksesuarları sizler için bizzat deneyerek ve beyenerek paylaşmak istedim bu konuda cihazı daha iyi kullanım deneyiminizi artırmayı hedefliyorum umarım size yardımcı olabilirim.

↗️Bildiğiniz gibi cihaz varyant'larına göre oldukca büyük ve kaba hali ile kapaklı bir kılıf önermem normalinden çok daha büyük durur tavsiyem kılıf olarak 0.3 mm silikon bir kılıf kullanmanız önerdiğim kılıfları konu altında belirteceğim.

↗️Gelelim ekran koruyucuya burda önebileceğim Soft TPU Flim olur kesinlikle normal nano cama kıyasla ekranın her yerini kaplıyor cihazı ilk aldığımda tample nano cam almıştım ekranın %70 ila 80 lik bir kısmı açıkta kalıyordu bu önerdiğim elastik koruyucuğu şuan kullanmaktayım ve çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Aşağıda vereceğim bağlantıda aynı şekilde cihazın arka kapağı içinde olanıda mevcut.

☢️Peki cihazın muhafaza şartları nedir ;

↗️Arkadaşlar cihaz varyant'larından büyük olduğu için nemi ve havayı içine daha çok sürklasyon ediyor nemli ve sıcak ortamlarda bekletmekten olabildiğince sakının örnek vermek gerekirse banyoda saçkurutma makinesi kullanırken farklı bir cihaza kıyasla cihazda damlalanma fark ettim yani cihazın kulaklık kısmında nemlenme ve ıslanma gördüm anladımki cihaz hem büyük ve içi ısı yalıtımı için biraz boş (tamir videolarımda fark ettim) olduğu için nemlenmeye daha müsait. Aynı şekilde cebinizdede çok bekletmeyin büyük olduğu için daha fazla alan cebinizde daha çok tere neden olucaktır(kullananlar farkındadır).

⬇️Aşağıda bu konu için belirtiğim aksesuarların bağlantıları mevcuttur. Bağlantıdaki linklerin altında daha farklı ürünleri inceliğe bilirsiniz.

➡️
➡️

⏺️Sizde konunun altına kullandığınız ve memnun kaldığınız aksesuarları paylaşarak diğer forum üyelerine yardımda bulunabilirsiniz

⏺️Amacım bu cihazı alacaklara ve veya kullananlara yardım etmektir paylaştığım linkler ile kesinlikte kar amaçı gütmüyor ve şahsım adına bir kazanç elde etmiyorum kesinlikle reklam amaçlıda değildir herhangi bir uygunsuzluk olur veya forum kuralları dışına çıkmış isem yönetici arkadaşlardan konu ile ilgili gereğinin yapılmasını talep ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

⏺️Arkadaşlar cihazı ağır darbelere karşı korumak adına farklı bir kılıf önereceğim bu bahsedeceğim kılıf ağrıca üzerinde bulunan tıkaçlar sayesinde cihazın kulaklık ve şarj soket yerlerini kapatarak cihaza toz girmesini önlüyor bu kılıfı daha çok cihazı süreklı ve aktif olarak kullananlar için öneririm.

➡️
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

⏺️Arkadaşlar benim gibi sizde resim çekmeye meraklı ve anlık resim çekmeye hevesli iseniz birazdan aşağıda paylaşacağım kamera leslerine bir yakından bakmanızı tavsiye ediyorum bu aksesuar ile farklı görüs açılarından farklı fotoğraflar elde edebilirsiniz 4 farklı lens'in mevcut olduğu bu kamera aksesuarı sayesinde

↗️Makro
↗️Balık
↗️Geniş açı ve
↗️Süper geniş açı
resimleri elde edebilirsiniz.

Ayrıca ürünün yanında

↗️3 Adet Lens Koruma Kapağı
↗️1 Adet Universal Pasolu Bağlantı Aparatı
↗️1 Adet Soft Case Taşıma Kılıfı
↗️1 Adet Hard Case Taşıma Çantası
↗️1 Adet Lens Temizleme Bezi

Hediye olarak veriliyor

Ürünü temin etmeniz için aşağıda bağlantı belirtilmiştir.

➡️

Son düzenleme:

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam tavsiyeler için teşekkürler, kamera lenslerini satın aldınız mı? Aldıysanız çekim örneklerini atabilir misiniz?

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tavsiyeler için teşekkürler, kamera lenslerini satın aldınız mı? Aldıysanız çekim örneklerini atabilir misiniz?
Rica ederim hocam bugün sipariş verdim yarın öğle gibi elimde olursa hem gündüz hem gece cekimlerini yaplaşırım

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Rica ederim hocam bugün sipariş verdim yarın öğle gibi elimde olursa hem gündüz hem gece cekimlerini yaplaşırım
Üstadım aynı lensleri bana geçen sene bir değerli kardeşim Çin den mi ne getirtti, ancak ben yaşlı ve teknoloji cahili olmam sebebiyle, bir köşede durmaktadırlar....belki siz benim bu yaştan sonra fotoğraf çekmeme vesile olursunuz..paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstadım aynı lensleri bana geçen sene bir değerli kardeşim Çin den mi ne getirtti, ancak ben yaşlı ve teknoloji cahili olmam sebebiyle, bir köşede durmaktadırlar....belki siz benim bu yaştan sonra fotoğraf çekmeme vesile olursunuz..paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Skorpi hocam cevabınız için çok teşekkürler paylaşımlarınızı heyecanla okuyorum en kısa zamanda paylaşımda bulunacağım

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
seyamkk resimleri göremedik lens ile ilgili yorumlarınız nedir