Rom Mi Max 2 [8.1][Official][Volte]Resurrection Remix 6.1.0 [Ota]

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Resurrection Remix OS
Değerli Mi Max 2 kullanıcıları, her ne kadar artık MIUI Sever olsam da, Custom Rom'ların Babası olan RR Rom'un Resmi Oreo sürümü yayınlandı ve kaşıntıma ve merakıma yenik düşerek, Romu yükledim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Yükleyenlerin ise en az 2 hafta bu Romu kullanmaları gerekiyor…birkaç gün tüm ince ayarların yapılması için, geri kalan süre de Romun genel olarak tam performansına ulaşması için….Zaten 1 kere yükleyen, bir daha vazgeçemeyecektir

Muazzam karışık ayarlar kısmı ile psikoljik sorunlar yaşatan bir custom android rom’dur.. şöyle ki o kadar çok seçenek var ki hepsini inceleyip karar vermek haftalar alıyor.Hele ki kararsız biriyseniz iş iyice çığırından çıkıyor, ancak telefonun gerçek perfomansını yakalamak için yüklemek elzem.
  • Saat özelleştirmeleri
  • Sol/Orta/Sağ Saat Konumu Ayarlama
  • Durum Çubuğuna çift tık ile uyutma
  • Ekrana çift tık ile uyandırma
  • İnternet Hız Göstergesi ekleme
  • Durum çubuğuna RR ve birçok logo ekleme
  • Sistem açılış animasyonları
  • Menü animasyonları
  • Geçiş animasyonları
  • 3 parmak kaydırma ile Screen shot alma
  • OmniSwitch özelliği (S6 ve S7 Edge özelliği)
  • Kilit ekranı kısayolları belirleme
  • Ekran videosu çekme
  • OTG Desteği
  • Kamera deklanşör sesi açma/kapama
  • Power tuşuna çift tık ile kamera açma
  • Yazı tipleri ve boyutları ayarlama
  • ve daha başka tonla düzenleme...
Resurrection Remix OS Nougat ● Main Features ▼ ● Theme Engine ▼ - Full Substratum(OMS) theme support ● Navigation bar ▼ - Enable/Disable Navbar - Navbar color tint - Navbar Button Customization smartbar - Navbar Pulse - Navbar Fling - Double Tap to sleep navbar ● Statusbar ▼ - Brightness Slider - Enable/Disable Show Notification Count - SuperUser Indicator Switch - Double Tap To sleep Statusbar - Carrier Label - Carrier Label Switch - Carrier label Color - Carrier Label Size - Clock Customizations - Time & date - Day & date Toogle - Center/Right/Left Clock Choice - Date Format - Clock Font Styles ● Battery ▼ - Battery Bar customization - Battery Icon Customization(circle/landscape/Potrait and more) - Battery % Text ● Network Traffic Indicator ▼ - Network Traffic Arrows Switch - Incoming/OutGoing Traffic - Network traffic Color ● Statusbar RR Logo ▼ - RR logo Color - Position ● Custom Logos ▼ - logo Color - Position - Style ● StatusBar Weather ▼ - Weather Color - Weather Position(left/right) - Weather Font Style - Weather Size ● StatusBar Ticker ▼ - Ticker Text color - Ticker Icon Color ● Animations ▼ - Toast Animations - ListView Animations - System Animations - QS tile Animations - Power Menu Animations - Misc Animations ● Gestures ▼ - Gestures Anywhere Feature - 3 Finger Swipe Screenshot Gesture ● App Circle Bar ▼ - Choose apps in AppSidebar - Trigger Width - Trigger Hieght - Trigger Position ● App Sidebar ▼ - Choose apps in App circle - Trigger Width - Trigger Hieght - Trigger Position ● Pie Control ▼ - Pie Trigger(left ,Right ,Bottom) - Pie Targets - Pie Colors - More Pie Features ● Recents Panel ▼ - Clear All button Switch - Clear All Tasks Switch - Clear All Button Location(Top right,Top Left,Top Center,Bottom Left,Bottom Right,Bottom Center) - Full Screen Recents - Recents Styles - OmniSwitch ● Cclock Widget ▼ - CLock And Alarm Customizations - Weather Panel Customizations - Calender Events ● LockScreen ▼ - Lockscreen Bottom Shortcuts - Lockscreen General Shorcuts - 100+ Icons for Shortcuts - Double Tap to Sleep Lockscreen - Lockscreen Media Art/Enable Disable - Quick PIN/Patter Unlock - LockScreen Wallpaper - Lockscreen Weather Widget - Lockscreen Icons Color ● Quick Settings Draggable Tiles ▼ - Customizable Tiles - Dyanamic Tiles Adjustment - Number of columns/rows - Tile Animations ● Notification Drawer ▼ - Task manager - Custom headers - LongPress Toogles to Enter Settings - Disable Immersive Mode Messages - Force Expand Notification - Quick PullDown - Smart Pulldown - Notification Panel Transperency - Volume Dialog Transperency - Notification Panel Stroke - Volume Dialog Stroke ● Buttons ▼ - Backlight Timer - Backlight Strength ● Advanced Reboot Menu ▼ - Power Off - Reboot(Recovery, Bootloader, Hot Reboot) - ScreenShot - Power Menu End Calls Switch - Restart SystemUI - Airplane Mode - ScreenRecord - On the Go Mode - Sound Panel ● Home Button(For devices with HW keys Only) ▼ - Home Button answer call - Long Press Actions - Double Tap Actions ● Menu Button(For devices with HW keys Only) ▼ - Short Press Actions - Long Press Actions ● Search Button(If Device Supports) ▼ - Short Press Action - Long Press Action ● Volume Buttons ▼ - Wake Up Device - Playback Control - Ringtone Volume Control - Keyboard Cursor Control - Swap Buttons on Landscape mode - Volume Key Answer ● Miscellaneous ▼ - Selinux Switch (Switch Between Permissive and Enforcing Selinux if Device has Selinux Enabled) - cLock Shortcut - Disable Battery Saver Warning Color - OTA Updates - Cammera Shutter Sound Enable/Disable ● SystemUI Tuner ▼ - Enabled By default - Removed Demo mode and Tweaked SystemUI Tuner As compared To AOSP - StatusBar Icons Cuzomizations - Quick Settings Customizations ● Other Features ▼ - Perfomance Profiles - LCD Density - Expanded Desktop Mode - Heads Up Switch and customizations - Live Display - Configurable 0,90,180,270 Degree Rotation - Lock Screen Autorotate Switch - Native Tap to Wake From Marshmallow - Double Tap Power Button To enable Camera gesture - Prevent Accidental Wakeup - Wake Phone on Charging Plug - Battery Light Customizations - Notification Light Customizations - Font Size - CM privacy guard - RR OTA - CM root inbuilt - New RR Configurations - Overall Smoothness Improvements - Optimizations to Improve Battery - Includes all Android Nougat Features - Includes all CM14.1 Features - And much much more ...

Bu RR ROM’u yükleyebilmeniz için, cihazınızın BL kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...
  • Telefonunuzun hafızasına ROM ve GApps dosyalarını kopyalayın.
  • Gelecek her türlü olumsuzluklara karşı korunmak için halihazırdaki sistemin yedeğini alın. TWRP’nin Backup bölümüne girip hepsini seçin ve yedeği alın.
  • Yedek işlemlerinden sonra Wipe>Advanced Wipe adımlarını takip edip Cache, Dalvik Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.
  • Temizleme işleminden sonra Install kısmında kopyaladığınız dosyalardan sırasıyla ROM’u ve GApps paketini flaslayın.
  • Yükleme işleminden sonra TWRP’nin Reboot bölümüne girip System seçeneği ile telefonu yeniden başlatın.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
RR Rom
Oxygen ROM indirme Linki
Gapps'ler

Resurrection Remix tanıtım videosu

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
SS lar birazdan eklenecek

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
[doublepost=1528794870,1528791680][/doublepost]SS'ler eklendi

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
SS lar birazdan eklenecek

[doublepost=1528794870,1528791680][/doublepost]SS'ler eklendi

Hocam gapps lerden hangilerini seçiyoruz? Kaşıntı malum tutamıyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam gapps lerden hangilerini seçiyoruz? Kaşıntı malum tutamıyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ARM64, 8.1, Pico

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
bol bol geri bildirim yapın yükleyen arkadaslar memnun muyuz?

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Çalışmayan Vs birşey var mı deneyenler yazabilir mi?

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Yükleryenler telefon hakkında kısmından kernel bilgisini ss alabilirler mi lütfen?

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yükleryenler telefon hakkında kısmından kernel bilgisini ss alabilirler mi lütfen?
İlk mesajda SS ler var

Üst Alt