Yardım Mi logosunun her resette takilmasi?

Zhack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zekeriya
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Merhabaha arkadaslar, Mi Max 2 sahibi olarak sahip oldugun ilk zamandan beri (2 yildan fazla) ilk kez yasadigim bir problem konusunda ne yapacagimi bilemedim, is yerinde bilgisayardan sarj ettikten sonra evde Mi logosunda sistem takilip kaldi, nette arastirmalarimdan o bilgisayar icin acilan porttun kapatilamamasindan kaynakladigina dair bazi seyler okudum, telefonun sistemini acamadigim icinde Debug modunu aktif hale getiremiyorum, Rom yukleme sansimi kaybettim sanirim, bu konuda beni yonlendirecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhabaha arkadaslar, Mi Max 2 sahibi olarak sahip oldugun ilk zamandan beri (2 yildan fazla) ilk kez yasadigim bir problem konusunda ne yapacagimi bilemedim, is yerinde bilgisayardan sarj ettikten sonra evde Mi logosunda sistem takilip kaldi, nette arastirmalarimdan o bilgisayar icin acilan porttun kapatilamamasindan kaynakladigina dair bazi seyler okudum, telefonun sistemini acamadigim icinde Debug modunu aktif hale getiremiyorum, Rom yukleme sansimi kaybettim sanirim, bu konuda beni yonlendirecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim.
Stok recovery'ye giriyorsa format data yapmayı deneyebilirsiniz

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bl kilidi açık değil anladığım kadarıyla. Ama son çare fastboot modunda romu tekrar yüklerseniz.

Oyla:

Zhack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zekeriya
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Bl kilidi açık değil anladığım kadarıyla. Ama son çare fastboot modunda romu tekrar yüklerseniz.
Fastboot modunda rom yuklememe izin vermiyor varsada ben nasil yapilacagini bilmiyorum, adb'ye gecis yapamadim dogal olarak, herhangi bir dosyaya da ulasamiyorum, daha oncesinde herhangi bir rom yuklemesi yapmadim telefona, mevcut calismayan sistemden adb disinda dosyalara ulasma imkanim yok sanirim?

Oyla:

Zhack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zekeriya
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Deniyecegim, ortalama stock rom'un yukleme zamani ne kadar? Stock rom telefonun ilk satin alindigi sekilde mevcut sanirim degil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef Stock Recoverye girmek istedigimde yine Mi logoda takildi 30 dkdir bir degisiklik yok, sanirim Stock Recoverye giris yapilmiyor benim telefonda.

Son düzenleme:
Oyla:

Zhack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zekeriya
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Telefona giremedigim icin uzerinden unlock islemi de yapamiyorum, telefonu acamadigim halde unlock etmemin bir yolu yok mu?

Oyla:

asdfg34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ben
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Telefona giremedigim icin uzerinden unlock islemi de yapamiyorum, telefonu acamadigim halde unlock etmemin bir yolu yok mu?
Sizin Mi Flash Tool ile rom atmanız gerek.

Oyla:
Üst Alt