Yardım Mİ logosunda TAKILI KALDI!

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
note 11 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Değerli Forum üyeleri, MERHABA.
Xiaomi note 11 pro Cihazım var. Türkiyeden alınma ve hiç tamir görmemiş 1.5 yıllık cihaz. Bugün telefonu kapatıp açtığımda logoda kaldı. Mi logosunda kalıyor, ama latta 3 nokta dahareket ediyor. Hani işleniyor der gibi. Kpattığımda 3 saniye sonra hemen geri açılıyor. Ama asla kendisi kapanmıyor. Recovery menüsünden ''REBOOT'' ve ''GÜVENLİ MOD'' denedim fakat sonuç yine aynı. Pek anlamam bu işlerden ama bir şekilde ''FASTBOOD'' diye bir yere de girdim çıktım. sonuç yine aynı. Telefon ne kadar beklesem de açılmıyor. Normalde hard reset atıp geçicektim, Ama içindeki belgelerim benim için çok önemli. Bu sorunun adı ne? Ben nasıl bir yol izleyebilirim. Yok zamanda başımıza masraf açtık telefonsuz kaldık.

Şunu da belirtmek istiyorum. Telefon birkaç aydır işte '' google....... YANIT VERMEYİ DURDURDU'' diyordu ve bu haldeyken hiçbir uygulama açılmıyordu. Hatta misal alarm kurdunuz ve o ara bu hale geldiyse telefon sabah alarm çalmıyordu. Telefonu kapatıp açmam gerekiyordu. Sadece biri beni aradığında çalıyordu telefon ama ekrandan kimin aradığını dahi göremiyordum, aramayı cevaplayamıyordum. Bu gibi durumalarda ben de kapatıp açıyordum sonra düzeliyordu. Sadece son zamanlarda açılıp kapanması biraz gecikmeye başlamıştı. Hafızamı doldurmuştum %98 99 falan sanırım. Dedim bi ara verilerimi komple boşaltayım sonra format atayım. ama yapamadan yakalandım sanırım.

Bu telefonu servise göndermek de istemiyorum servis direkt verilerimi siler, tamirciye versem Tüm ailem, konuşmalarım, sosyal medya hesaplarım vs o telefonda güvenemiyorum. Bu sorunu nasıl halledebilirim arkadaşlar lütfen yardımcı olan birisi olursa çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 16
  • 3.jpg
    3.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 16
  • 4.jpg
    4.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 16

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Kesin konuşmak istemem ama artık o veriler siz dahil kimsenin eline geçmez rahat olun angel~~

Oyla:
Üst Alt