Mi Kumanda'a Yeni IR Kumanda Ekleme

araratsensiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Genaral
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba;
Ben forumda ve xiaomi kullanıcı olarakta yeni biriyim. İlk telefonum mi 6 oldu. Daha önce LG G3 modelinde severek kullandığım "Quick Remote" uygulamasının benzerinin mi 6 olduğunu duyunca çok sevinmiştim. Çükü; Evdeki TV öyle marka olan bir tv değil "SkyTech" denilen piyasa malı olarak bilinen bir TV kumandası bozulursa kullanma şansımız olmayacak, Neyse başınızı ağrıtmayayım, dediğim gibi daha önce LG G3 modeline "Quick Remote" uygulamasında varsayılanlar arasında yüklü olmasa da "IR" Kumandayı telefona tutarak tanıtabiliyorduk. Acaba "Mi Kumanda" uygulamasının böyle bir özelliği mevcut mu? Yoksa ben mi bulamadım? Yada "PlayStore" üzerinde bu işi yapabilen sağlam bir uygulama var mıdır? "LG Quick Remote" uygulamasının "apk"sını yüklemeye çalıştım kabul etmedi "Mi 6" telefonum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Xiaomi ailesine katılmış olmaktan mutluluk duyar, ilginize ve vereceğiniz cevaplara şimdiden teşekkür ederim.

GSYasinY

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Bankacı
Konular
0
Bende aynı konuda cevap arıyorum.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyoruz.

emar2009

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
6
Aynı konuda muzdaribim, merakla cevabı bekliyorum.

mihakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi5
Konular
0
Lg ve huawei kumanda uygulamalari superdi her kumandayi tanitabiliyorduk mi kumanda bu konuda başarısız,dolayisiyla kumanda ozelligi var ama kullanamiyoruz

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ben LG televizyonumu (43UH650) rahatça kontrol edebiliyorum kendi kumanda uygulaması ile Mi6 kullanarak. Kumanda'ya girip Tv'yi seçtiğinizde zaten kendisi yönlendiriyor şunları yapın diye. Kontrol ede ede adımları geçiyorsunuz.

Öncesinde LG G3 kullanıyordum, onda da sorun yaşamamıştım bu hususta. Belki Xiaomi'de, her Tv için destek yoktur bilemiyorum tabi.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Kardeşim şimdi öncelikle sorunun çözümü yok maalesef

Huawei Ve LG nin İR Ledi öğrenebilen bir yapıya sahip yani bir sürü kod arasından uygunu bulabilir

Ama Xiaomi de maalesef öğrenebilen İR LED yok yani deneme yanılma

Üst Alt