Yardım Mi kilidi açılırken brick oldu

Mazlumchalisir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MRight
Cihazım
Mi9T
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar. Mi kilidini açarken cihazdaki ve mi unlock programındaki mi hesap farklıydı. Kilidi aç diyince brick oldu. Telefon hiç bir şekilde tepki vermiyor. ( Recovery veya fastboot moda girmiyor.)

Yunus_65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
dostom buldunmu yöntemini

Oyla:

Mazlumchalisir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MRight
Cihazım
Mi9T
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kısma ve güç düğmesine uzun süre basınca fastboot moda girdi. Ordan da yeniden başlattım.

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Dostum fastboottan rom yükledin sanırım. Yüklerken flash and lock seçmedin inşallah, eğer öyleyse bl kilidi geri kapatıyor ondan dolayı brick olmuş olabilir cihazın. Eğer öyle yaptıysan, cihazın mediatek ise geri açılır sorun yok. Değilse biraz araştır çözebilirsin umarım. Eğer mediatek ise 3 tuşa birden basılı tutarak bilgisayara bağla telefonu, mi unlock cihazını görürse brick unlock seçeneğini seçerek açabilirsin kilidi

Oyla:

Yunus_65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Dostum fastboottan rom yükledin sanırım. Yüklerken flash and lock seçmedin inşallah, eğer öyleyse bl kilidi geri kapatıyor ondan dolayı brick olmuş olabilir cihazın. Eğer öyle yaptıysan, cihazın mediatek ise geri açılır sorun yok. Değilse biraz araştır çözebilirsin umarım. Eğer mediatek ise 3 tuşa birden basılı tutarak bilgisayara bağla telefonu, mi unlock cihazını görürse brick unlock seçeneğini seçerek açabilirsin kilidi
ben fastboot modunda rom yükledim flash and lock şeçtim 4 dk falan sürdü sonra hata verdi telefon kapandı dahada açılmadı Recovery veya fastboot moda girmiyor

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Onu seçmemen gerekiyordu cihszı susturmuşsun dostum. Ücretli destek ten yardım alabilirsin. Zenex hocam el atar benim cihazımı çözmüşti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 10 pro mediatek değil qualcomm işlemci kullanıyor, mediatek olsa çözğmü kolaydı. Birdaha aklında bulunsun lock seçeneğini işaretleme dostum. İyi geceler

Oyla:

Yunus_65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Onu seçmemen gerekiyordu cihszı susturmuşsun dostum. Ücretli destek ten yardım alabilirsin. Zenex hocam el atar benim cihazımı çözmüşti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 10 pro mediatek değil qualcomm işlemci kullanıyor, mediatek olsa çözğmü kolaydı. Birdaha aklında bulunsun lock seçeneğini işaretleme dostum. İyi geceler
pardon clean all seçmiştim

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Hocam, cihazı susturmuşsun, bak aklında kalmasın, bilgisayara bağla. Mi unlock programı var onu indir yükle. Adb and fastboot kurulu varsayıyorum cihazında. Mi unlockta cihazını görürse brick seçenekli unloxk olacak. Onu seçip açmayı dene. Açamazsan başka yolu olmadığını düşünüyorum. Yinede araştırmak senin elinde. Redmi note 10 vardı bende. Aynı şekilde cihaz tepki vermiyordu, çok araştırdım ama çözemedim. Zenex halletmişti. Sen deneyebildiğin kadar dene, araştır, çözemezsen hocama yazarsın.

Oyla:

Yunus_65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Hocam, cihazı susturmuşsun, bak aklında kalmasın, bilgisayara bağla. Mi unlock programı var onu indir yükle. Adb and fastboot kurulu varsayıyorum cihazında. Mi unlockta cihazını görürse brick seçenekli unloxk olacak. Onu seçip açmayı dene. Açamazsan başka yolu olmadığını düşünüyorum. Yinede araştırmak senin elinde. Redmi note 10 vardı bende. Aynı şekilde cihaz tepki vermiyordu, çok araştırdım ama çözemedim. Zenex halletmişti. Sen deneyebildiğin kadar dene, araştır, çözemezsen hocama yazarsın.
dediğiniz şekilde yaptım ama görmüyor

Oyla:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Ses açma kısma ikisine birden basılı tutun, sonra powera basılı tutun, bilgisayardan ses duyana kadsr yapın bunu, bir kaç kez daha deneyin

Oyla:
Üst Alt