Yardım Mi Kilidi Açıkmı Değilmi Anlayamıyorum

bulutdemirel34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bulut
Cihazım
mi8
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 10.2 Kararlı
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Öncelikle Herkese Selamun Aleyküm. Sorunum şu. 2 Hafta önce mi8 256GB telefon aldım aldığımda kilidi açıktı sonra bi gün root atmak geldi içimden ve rootladım telefon her açılmaya başladığında unlocked yazıyor ardından android yazıp açılıyor buraya kadar sorun yok fakat ayarlara girdiğimde bu cihaz kilitli güvenli yazıyor. Telefona birşey olursa rom falan atamam diye korkuyorum mi unlock tool programı ile unlock yapmaya çalıştığımda tekear kilit açmaya gerek yok gibi bi uyarı çıktı ve ilk etapta hata verdi bu yüzden. Kısaca özetlemek gerekirse. Telefonun ayarlarında BootLoader kilitli gözüküyor ama MUT programında ve Telefon açılırken aşağıda yazan yazıya görede BootLoader açık gözüküyor. Telefonda şuanda Magisk ve twrp yüklü ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi çözümler bulması dileğiyle esenle kalın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Her hangi bir şey yapmanıza gerek yok hocam. TWRP ve Magisk yüklediyseniz kilit açıktır, ihtiyacınız olduğunda rom da yükleyebilirsiniz. Ayarlar bölümünde gösterilen bilgi hatalıdır.

Oyla:

bulutdemirel34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bulut
Cihazım
mi8
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hangi bir şey yapmanıza gerek yok hocam. TWRP ve Magisk yüklediyseniz kilit açıktır, ihtiyacınız olduğunda rom da yükleyebilirsiniz. Ayarlar bölümünde gösterilen bilgi hatalıdır.
Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt