Yardım Mi hesap şifre kaldırma?

İbrahim.4733

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
7
Cihazın birinden aldık pixel rom olduğu için mi hesap yoktu aklımıza da gelmedi sonradan custom rom atınca mi hesabı olduğunu gördük aldığımız kişi de bilmiyor ? Ücretli kaldırma dışında başka yolu var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bence iade edin mümkünse yoksa ücretli kaldırıyorlar yada bi anlaşmaya gidin kaldırma ücretini ödesin aldığınız kişi. Tabi şunu da hesaba katın telefonu kargoyla göndereceksiniz bir kaç gün sizde olmayacak.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazın birinden aldık pixel rom olduğu için mi hesap yoktu aklımıza da gelmedi sonradan custom rom atınca mi hesabı olduğunu gördük aldığımız kişi de bilmiyor ? Ücretli kaldırma dışında başka yolu var mıdır yardımcı olursanız çok sevinirim
Cihazda pixel rom kurulduğuna göre cihazın BL kilidi açık. Twrp yükleyip costum rom yüklediyseniz cihaz sizden eski kullanıcının mi hesabını istemez. Kendi hesabınız yoksa oluşturup cihaza girin.

Oyla:

İbrahim.4733

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
7
Cihazda pixel rom kurulduğuna göre cihazın BL kilidi açık. Twrp yükleyip costum rom yüklediyseniz cihaz sizden eski kullanıcının mi hesabını istemez. Kendi hesabınız yoksa oluşturup cihaza girin.
İstiyor hocam mi hesap
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu da bana sattı hattını takmadı hâlâ umut yok

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Evet eu ve revos romları denedm sifrede takılı kalıyor
Çok enteresan bir durum, wipe ve format data yaptığınızda cihazda önceki verilerden eser kalmaz ve sizden önceki kullanıcının şifresini sormaz. Çözemedim hocam açıkçası, forumda unutulan şifreyi pas geçme yöntemi vardı. Konuyu bulursam sizinle paylaşırım.

Oyla:

İbrahim.4733

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
7
Çok enteresan bir durum, wipe ve format data yaptığınızda cihazda önceki verilerden eser kalmaz ve sizden önceki kullanıcının şifresini sormaz. Çözemedim hocam açıkçası, forumda unutulan şifreyi pas geçme yöntemi vardı. Konuyu bulursam sizinle paylaşırım.
İşte wipe ve format mi hesabı kaldırmıyor maalesef . Tmdr hocam bekliyorm

Oyla:
Üst Alt