Satış Mi Hesap Kilidi Kaldırma Servisi

• Konbuyu başlatan Zenex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 76
  • Görüntüleme 7K

akadirars

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
2
Forum puanı
0

Seikoshe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre Germi
Cihazım
Resmi a7
Konular
1
Forum puanı
0
selam telefonumu 2. el olarak almıştım 20 gündür kullanıyodum telefona tema yükledim ve temadan sonra kilit ekranı şifremi kabul etmeyince sıfırladım telefonu mi hesaplarını üstüme geçirmediğim için de kullanıcı adı şifresini girip telefonu açamıyorum aldığım kişi uyuşturucu bağımlısı olduğundan dolayı sanırım tam anlamadım şifreyi istediğimde benden para istedi garantili telefon dedim garantiye götürdüm garanti de 100 dolar para istedi şaka gibi eğer dediğiniz gibi telefonu buradan direk yapabiliyorsanız iletişime geçelim lütfen

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
Destek Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
49
Forum puanı
5.567
selam telefonumu 2. el olarak almıştım 20 gündür kullanıyodum telefona tema yükledim ve temadan sonra kilit ekranı şifremi kabul etmeyince sıfırladım telefonu mi hesaplarını üstüme geçirmediğim için de kullanıcı adı şifresini girip telefonu açamıyorum aldığım kişi uyuşturucu bağımlısı olduğundan dolayı sanırım tam anlamadım şifreyi istediğimde benden para istedi garantili telefon dedim garantiye götürdüm garanti de 100 dolar para istedi şaka gibi eğer dediğiniz gibi telefonu buradan direk yapabiliyorsanız iletişime geçelim lütfen
Tabi hocam özelden kodu iletin.

Srdrtsn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Forum puanı
0
Merhaba değerli xiaomi kullanıcıları,

Yine Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştirmenin Gururuyla....

İlk olarak mi hesabı kilidi nedir sorusuyla başlayalım. Mi hesabı hepimizin kullandığı yedekleme ve bazı servisler için kolaylık sağlayan Xiaomi hesabıdır. Cihaza bu hesap girilip cihazımı bul kısmı açılır ve sıfırlanırsa cihaz açılışta hesap soracaktır.

You must be registered for see images attach

Bu ekranda iken mi hesabı şifrenizi girerek cihazı açabilirsiniz.

Peki ya şifrenizi unuttuysanız, hesabın bağlı olduğu telefon numarası kapanmışsa, hesabın şifresini sıfırlayamıyorsanız o zaman ne olacak?

İşte tam burada Zenex devreye giriyor :D

%100 garantili mi kilidine düşmüş cihazları açıyoruz.

Kargo derdi yok, cihaz elinizde duracak. Peki nasıl açılacak?

Cihaz kilide düştüğünde ekranda büyük bir kilit görüntüsü ve altında da bu cihaz kilitlendi yazısı bulunuyor. Yapmanız gereken çok basit.

1-) Cihazı internete bağlamak
2-) Kilit simgesinin üstüne 7-8 kere ard arda basmak, bunu yaptıktan sonra hemen altta bir kod görünecektir.
3-) O kod ile bana ulaşmak.

You must be registered for see images attach

20dk içinde cihazdaki kilit kalkıyor ve başka bi hesap girip kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Türkiye'de eşi benzeri olmayan bu servisin ücreti sadece 250tl. Miuiturkiye ye özel...

Şimdiden kilitten dolayı cihazlarını kullanamayan arkadaşlara hayırlı olsun.

Zirveye doğru emin adımlarla...
Aynı sorunu bende yaşadım dün şifremi unuttuğum için telefonu kilitledim bugün genpa ya verdim.

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
Destek Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
49
Forum puanı
5.567

amasyalı ümit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
xiaomi mi9 t
Konular
1
Forum puanı
0
XIAOMI MI 9T 6/128GB kullanıcısıyım telefonu yeni aldım ve telefon ekranı kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı ve hiç bir işleme cevap vermiyordu. bu durum 3 kez tekrarladı bende telefona format attım.Telefon kurtarma bilgilerindeki numaraya kod göndermesi gerekirken göndermedi ve telefonu açamadım. formattan sonra mı hesabınada ulaşım sağlayamadım. telefonu garantiye gönderdim ve bana telefonunu açabilmeleri için mı hesabından telefonun kaldırılmasını söylediler bende onlara artık mı hesabına ulaşamadığımı söyledim ve mı hesabına ulaşım sağlanmadığı için telefon kilidinin açılamayacağını söylediler. telefonu o şekilde bana geri gönderecekler. Bu konuda bilgisi olan var mı.

Srdrtsn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Forum puanı
0
Herhangi bir yere vermenize gerek yoktu, elinizdeyken açabilirdim :)
Herhangi bir yere vermenize gerek yoktu, elinizdeyken açabilirdim :)
Ben sıfırlamak istedim tekrar açıldığında şifre sordu bende unuttuğum için o ekranda kaldı telefon bende genpaya götürdüm aynı gün verdiler. Acemilik işte
Peki şimdi bu cihaz arızalanmış bir cihaz mı oluyor sizce baya üzdü bu olay beni çok araştırarak almıştım

halidyigit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Ekip üyesi
Konular