Yardım Mi hesap kaldırma

Redmi964

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.4
Telefon Modeli
Redmi 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar redmi 9 kullanıyorum mi hesabıma giremiyorum şifre doğru Google de giriyorum giriş yapıyor fakat ayarlar bölümünde yapmıyor bende hesabı Googleden devre dışı bıraktım yani sildim fakat ayarlar bölümünde hesap kaldı şifre istiyor yazıyorum imleç dönüyor dönüyor ağ bağlantı sorunu yazıyor help

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar redmi 9 kullanıyorum mi hesabıma giremiyorum şifre doğru Google de giriyorum giriş yapıyor fakat ayarlar bölümünde yapmıyor bende hesabı Googleden devre dışı bıraktım yani sildim fakat ayarlar bölümünde hesap kaldı şifre istiyor yazıyorum imleç dönüyor dönüyor ağ bağlantı sorunu yazıyor help
Google ile mi hesabı ayrı hocam Google play store Gmail uygulamaları için, mi hesabı cihaza özel koruma boot kilidi kaldırma vs için yani cihazı yeni aldıysanız telefon numaranız ile mi hesabı oluşturun ve kendinize ait olsun numara cihazı sıfırlama durumunda mi hesabı ister uğraşırsınız kaybolması durumunda

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Bilgisayar veya telefon tarayıcısından mi sitesine girip şifre yenileme yapın bence. Aynı şifre olmasın. Tekrar ayarlardan giriş yapın sonra. Olmazsa başka bir sıkıntı var demektir..

Oyla:
Üst Alt