Yardım Mi hesabımın şifresini unuttum !

kebuter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kebuter
Cihazım
Redminote3G
Konular
1
telefonu edl moduna alıp rom yuklersem ilk açılışta tekrar mi hesabı şifresini ister mi ? Bir diğer sorum locked olan cihazımın üzerindeki yazılım miui 9 global beta root yetkisini nasıl aktif edebilirim ?

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
telefon numarası veya hangi mail adresi ile açtığınız hatirliyorsaniz Şifremi unuttum tıklayarak yeni şifre acabilirsiniz. bootloader kilitli ilk olarak kilidi açıp ardından root twrp vs yapabilirsiniz.

Oyla:

kebuter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kebuter
Cihazım
Redminote3G
Konular
1
telefon numarası veya hangi mail adresi ile açtığınız hatirliyorsaniz Şifremi unuttum tıklayarak yeni şifre acabilirsiniz. bootloader kilitli ilk olarak kilidi açıp ardından root twrp vs yapabilirsiniz.

hatırlamıyorum benim sorum edl moduna alıp rom yuklersem tekrar benden mi hesabını istermi yoksa tamamen sıfırlar mı ?

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
hatırlamıyorum benim sorum edl moduna alıp rom yuklersem tekrar benden mi hesabını istermi yoksa tamamen sıfırlar mı ?

MIUI tabanlı bir rom yüklerseniz tekrar mi hesap bilgilerinizi ister, ben saf android bir rom yüklemenizi öneririm, romda mi hesap uygulaması olmayacak. O şekilde belki istemez, tabi bunlar benim fikrim, bu şekilde olur mu emin değilim ama denemeye değer.

Oyla:
Üst Alt