Yardım Mi Hesabı Silme!

264burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Öz
Cihazım
Redmi 4x
Konular
6
Herkese merhaba, 1 senedir xiaomi redmi 4x marka telefonu kullanıyordum. Hiçbir sıkıntısı yoktu ama 2 hafta önce tatil için gittiğim memleketimde çalındı. Şarjı bitikti. Mi hesabımı silmek için internetten giriş yapıyorum ama her işlem için telefona doğrulama kodu yolluyor, haliyle kodu giremiyorum. Salı akşamı xiaomi redmi note 5 (aı) siparişi verdim. Yine aynı numarayla sim kartımı çıkarttım. Telefon bana ulaştığında simi telefona takıp doğrulama kodu geldiğinden mi hesabımı silip yeni bir hesap açsam bir sıkıntı yaşar mıyım ? Hangi adımları izlemeliyim ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Xiaomi Sapığı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Eğer telefonunuzda google hesabınız kurulu ise şuraya bir göz atın:

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Tatil için hangi şehre gitmiştiniz? Cihazınız ne renkti? İmei numaraları belli mi?

Oyla:

264burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Öz
Cihazım
Redmi 4x
Konular
6
Tatil için hangi şehre gitmiştiniz? Cihazınız ne renkti? İmei numaraları belli mi?
Sinop'a gittim. Siyah renkteydi. Kutusunun üzerinde 2 tane imei numarası var, Fatih'te sıfır olarak bir telefoncudan almıştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer telefonunuzda google hesabınız kurulu ise şuraya bir göz atın:
Teşekkür ederim, google hesabım kuruluydu ama ulaşılamıyor.

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Eğer Telefonun bootloader kilidi kapalıysa telefonu çalan kişi hiçbir şekilde kullanamayacaktır telefonu. Kilit açık olsa bile sizin Mi hesabınızdan kullanmaya devam edemez. Yani demek istediğim mevcut hesabınızı bile kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Mi hesabınızdan o telefonu da çıkarabilirsiniz diye hatırlıyorum.

Oyla:

264burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Öz
Cihazım
Redmi 4x
Konular
6
Eğer Telefonun bootloader kilidi kapalıysa telefonu çalan kişi hiçbir şekilde kullanamayacaktır telefonu. Kilit açık olsa bile sizin Mi hesabınızdan kullanmaya devam edemez. Yani demek istediğim mevcut hesabınızı bile kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Mi hesabınızdan o telefonu da çıkarabilirsiniz diye hatırlıyorum.
Bootloader kilidi açıktı. Açılışta pin kodu, ekran kilidi olarak da hem şekil hem de parmak izi vardı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung marka telefona benim simi taksam doğrulama kodunu girip hesabı komple silsem bir sıkıntı olur mu, yoksa aynı hesap ile devam etmemi mi tavsiye edersiniz ? Bazı arkadaşlar mi hatası yüzünden telefonu açamıyor muş, yeni telefonda bu şekil bir sıkıntı yaşamak istemiyorum :(

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt