Mi Hesabı Şifresi Sıfırlama

ysfglhn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
MERHABA ARKADAŞLAR....
BENDE XİAOMİ Mİ3 VAR .CİHAZI İLK ALDIĞIMDA Mİ HASABINA TELEFONUMLA KAYIT OLDUM VE DAHA SONRA TELEFONA FORMAT ATTIM AMA ŞİFREYİ UNUTTUM VE HESABIMA GİRİŞ YAPAMIYORUM,YENİ KAYIT YAPMAYA ÇALIŞIYORUM AMA ODA OLMUYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.BİRDE UNUTMADAN TELEFONA FORMAT ATMADAN Mİ HESABINA BAKILAN MENÜDE 9 HANELİ BİR NUMARA VARDI ONUDA BİLİYORUM .O NUMARANIN BANA FAYDASI OLURMU?

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: YARDIM

ysfglhn pid=12469 dateline=1415146639' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR....
BENDE XİAOMİ Mİ3 VAR .CİHAZI İLK ALDIĞIMDA Mİ HASABINA TELEFONUMLA KAYIT OLDUM VE DAHA SONRA TELEFONA FORMAT ATTIM AMA ŞİFREYİ UNUTTUM VE HESABIMA GİRİŞ YAPAMIYORUM,YENİ KAYIT YAPMAYA ÇALIŞIYORUM AMA ODA OLMUYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.BİRDE UNUTMADAN TELEFONA FORMAT ATMADAN Mİ HESABINA BAKILAN MENÜDE 9 HANELİ BİR NUMARA VARDI ONUDA BİLİYORUM .O NUMARANIN BANA FAYDASI OLURMU?
Önce bi Konu başlığını düzgün yaz açıklayıcı ve sade baş harfleri büyük olsun, sonrada aynı şekilde mesajının içeriğini düzelt sonrasında ise   adresi bi dene.

Oyla:

hilmi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi9 se
Konular
18
Cvp: YARDIM

account.xiaomi.com adresinden forgot password (şifremi unuttum) yap şifreni sıfırlayabilirsin.
bahsettiğin numara mi hesap ıd önemi yok mail adresinle de girebilirsin hesabına.

Oyla:
Üst Alt