Yardım Mİ Hesabı Şifre Girememe

Cemlat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Arkadaşlar olay benim Turkcell den Vodafone' a geçme fantezimle başladı. Bundan önce sorun yoktu. Vodafone sim kartını taktım bu oturum açılamadı vs uyarıları başladı bir kere doğrulama için mesaj gönderme seçenepi çıktı ondada gönderdim zaten sonuçta da bir değişiklik olmadı. Vodafone da 4 gün beklememe rağmen bir türlü hattım gelmeyince ( şebeke ) tekrardan Türkcell döndüm dün, gene aynı oturum açılmama hikayesi. Numarada değişiklik yok. Şuan Türkcell hattının tekrar gelmesini bekliyorum. Şuan bi sorunum birde sorum var. Sorunum Mi hesabı açmak istediğimde sim kartını değişmişsin gibi gözüküyo işte girmek için şifreni yaz diyo yazıyorum ancak tamam seçeneği yok. Hesabıma pc den girebiliyom ama telefonda şifremi girdikten sonra devam etmemi sağlıcak bi buton yok, tekrar geri çıkıyor. Sorum ise Mi hesabı çok umrumda da değil ve anladığım kadar kapatabiliyoruz da bu uyarıları, benim merakım bu olay benim Vodafone da şebeke yi almama engel olmuş olabilir mi ? Aynı mantıkla Türkcell dede sorun çıkartıcak çünkü. Vodafone aradığımda hatta sorun olmadığını telefona bakmamı söylemişlerdi.

Üst Alt