Soru Mi hesabı olmadan Bootloader kilidi açmak

ŞayomiciBeta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hahaha
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
1
Redmi note 8 cihazıma Mi account bypass yaptığım için Mi hesabı Ekleyemiyorum. haliyle bu yüzden Bootloader kilidinide açamıyorum Mi hesabını eklemeden Bootloader açmanın bir yolu varmı.?:)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Boot kilidini Mi hesap olmadan açmanız mümkün değil bildiğim kadarı ile. Çünkü cihaz içinden bazı işlemleri yaptığınızda, başvuru yaptığınız zamandan itibaren verilen süre bitimine kadar mi hesabından çıkış yapmamanız gerekmekte. Mi hesap kimliğiniz gerekli olduğu için bu işlem sanki biraz zor gibi.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yetkili hesap ile eski hesap kaldırılıyor diye biliyorum hocam yapılması gereken bypass deaktif edilip yetkili hesap ile cihazda olan hesap kaldırılacak yeni hesap kurulup başvuru yapılacak ancak yetkili hesap ile eski hesap kaldırma işlemi doğru mu değil mi emin değilim bir yerde okudum diye hatırlıyorum sadece

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Note 8 de mi hesap bilinmeden bootloader kilidi açmanız mümkün değildir. Bootloader kilidi açılması için mi hesabının serverdan (lost, çalıntı değilse) kaldırılması gerekir. Maliyeti de yüksek bir işlem..

Oyla:
Üst Alt