Yardım Mi Hesabı Kilitleme Yaşatır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKdrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.8
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba selamlar. Ben geçenlerden telefoncudan sıfır Redmi Note 7 aldım. Alırken telefoncu mi hesabı ile giriş yapma yoksa telefonun kilitlenir dedi. Ve ek olarak eğer güncelleme yaparsan telefon garantisi gider dedi. Sonra telefonu aldığımda bootloader kilidinin açık olduğunu gördüm. Kuşkulandım. Herhangi bir sorun mu var? Nedeni ne acaba?

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Merhaba selamlar. Ben geçenlerden telefoncudan sıfır Redmi Note 7 aldım. Alırken telefoncu mi hesabı ile giriş yapma yoksa telefonun kilitlenir dedi. Ve ek olarak eğer güncelleme yaparsan telefon garantisi gider dedi. Sonra telefonu aldığımda bootloader kilidinin açık olduğunu gördüm. Kuşkulandım. Herhangi bir sorun mu var? Nedeni ne acaba?
Sıfır telefon alıyorsun ancak güncelleme yaptığında garanti gider diyor. O işte kesinlikle bir sıkıntı var. Yurtdışı kayıtlı bir cihaz almışsın muhtemelen.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bootloader kilidini yasadışı yollarla açmışlar, onların kendi mi hesabıyla, cihazın çin için üretilmiş bir cihaz ama global rom yüklü. Bu yüzden de sana diyorki güncelleme falan yaparsan tekrar açılışta mi hesabı ister bootloader kilidinin açıldığı hesabı isteyeceği için cihazın kilitlenir, mi hesabınla giriş yapmamanızı da bu yüzden istiyor, herhangi bir yanlışlık yapar yada fabrika ayarlarına sıfırlar isen açılışta mi hesabı ister ama bu senin mi hesabın olmaz. Benim yorumum bu

Oyla:

FurkanKdrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Sizce iade hakkım olabilir mi? Ne yapabilirim? Alalı 1 hafta oluyor ve sizce böyle kullanmaya devam etsem herhangi bi sorun olur mu?

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sizce iade hakkım olabilir mi? Ne yapabilirim? Alalı 1 hafta oluyor ve sizce böyle kullanmaya devam etsem herhangi bi sorun olur mu?
Sana demeyecek mi ben bunları alırken sana söyledim sende kabul ettin?

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ama bana sıfır telefon diye bahsettiler. Hiç bir türlü bunlardan bahsetmediler.
Telefonun garanti firması ne? İmei sorguladin mi nasıl kayıt olmuş diye? Ayarlar miui sürümünden yazılım bilgilerini çek gönder hangi rom yüklü. Daha net şeyler söyleyelim

Oyla:

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Telefonu aldığın yere iade et kabul etmezlerse şikayet et

Oyla:

FurkanKdrr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Telefonun garanti firması ne? İmei sorguladin mi nasıl kayıt olmuş diye? Ayarlar miui sürümünden yazılım bilgilerini çek gönder hangi rom yüklü. Daha net şeyler söyleyelim
Garanti firması Cepmax. 2 yıllık. İmei e baktım. Kayıt yok diyor. Rom ekte.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Şimdi nasıl ve ne şartlarla aldığınızı bizim bilmemiz mümkün değil. Söyledikleri şey sıfır, garantili bir cihaz için geçerli şeyler değil. En güzeli eğer sıfır ve garantili bir cihaz aldığınızı düşünüyorsanız satıcı ile iletişime geçip cihazı iade etmenizdir.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt