Yardım Mi hesabı "Kilit açılamadı. Oturum açılamıyo"r hatası

Umutcnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan Çeli
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilgim yok
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar,

Redmi Note 8 modelini kullanmaktayım.Cihazımı yeniden başlatırken bir anda ekranda cihaz kilitli şeklindde uyarı çıktığını görüntüledim.Daha sonrasında Wi-Fi bağlantısı yaparak cihazı etkinleştir kısmından Mi hesabı şifremi yazarak hesabımı etkinleştirmeye çalıştım ancak şifrem doğru olmasına rağmen ekranda "Kilit açılamadı,oturum açılamıyor" şeklinde bir uyarı ile karşılaştım.Daha sonra " " adresine giderek şifremi sıfırlayıp yeni şifremle tekrar giriş yapmak istedim ancak aynı hatayı aldım.Aynı şifre ile resmi Mİ sitesine giriş yapabiliyorum ancak telefonumun kilidini kaldıramıyorum.Problemin çözümü konusunda destek olabilecek var mı ?

Teşekkürler,
İyi forumlar.

dissident88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
3
yeni hesap açıp tekrar dene

Oyla:

dissident88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
3
daha önce cihaz brick oldumu edl modda yazılım atıldımı

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bu cihazı yeniden başlatınca bir anda olmaz . Cihazı ikinci el alıp, telefonu sıfırlamış olabilirsin. Bu durumda ilk sahibinden kilidin açıldığı mi adresini öğrenmen gerekir. İkinci olasılık ise cihazın çalıntı olduğu . Buna da yapabilecek birşey yok

Oyla:

Umutcnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan Çeli
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu cihazı yeniden başlatınca bir anda olmaz . Cihazı ikinci el alıp, telefonu sıfırlamış olabilirsin. Bu durumda ilk sahibinden kilidin açıldığı mi adresini öğrenmen gerekir. İkinci olasılık ise cihazın çalıntı olduğu . Buna da yapabilecek birşey yok
Telefonu Teknosa'nın internet sitesi üzerinden faturalı vs şekilde aldım.Ekstrem olarak şöyle bir olay yaşanıyordu; telefonun güç tuşu darbeye bağlı olarak basılı kalmıştı ve telefon kendisini uzunca bir süre resetledi sürekli olarak, sonrasında tuşu elimle dışarı çeker gibi yapıp telefonu açtığımda bu sorunla karşılaştım.Cihazın kilitli olduğunu gösteren kısımda ki mi kimliği ve iletişim numarası ile benim mi'nin sitesinde gördüğüm mi kimliği ve telefon numarası uyuşmaktadır.Ayrıca garip olan durum şu; şifreyi bilerek yanlış yazdığımda "hatalı şifre" uyarısı veriyor,doğru yazdığımda ise "kilit açılamadı,oturum açılamıyor" uyarısı çıkıyor.Buradan anladığım şifrem doğru olmasına rağmen açılmaması gibi bişey sanırım.

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Telefonu Teknosa'nın internet sitesi üzerinden faturalı vs şekilde aldım.Ekstrem olarak şöyle bir olay yaşanıyordu; telefonun güç tuşu darbeye bağlı olarak basılı kalmıştı ve telefon kendisini uzunca bir süre resetledi sürekli olarak, sonrasında tuşu elimle dışarı çeker gibi yapıp telefonu açtığımda bu sorunla karşılaştım.Cihazın kilitli olduğunu gösteren kısımda ki mi kimliği ve iletişim numarası ile benim mi'nin sitesinde gördüğüm mi kimliği ve telefon numarası uyuşmaktadır.Ayrıca garip olan durum şu; şifreyi bilerek yanlış yazdığımda "hatalı şifre" uyarısı veriyor,doğru yazdığımda ise "kilit açılamadı,oturum açılamıyor" uyarısı çıkıyor.Buradan anladığım şifrem doğru olmasına rağmen açılmaması gibi bişey sanırım.
Dostum zaten senin çaldığını ima etmedim . Ama burası büyük bı site daha önce böyle olaylarla çok karşılaşıldı. ' doğru yazdığımda ise "kilit açılamadı,oturum açılamıyor" uyarısı çıkıyor.Buradan anladığım şifrem doğru olmasına rağmen açılmaması gibi bişey sanırım.' sunucularla ilgili bir sorun da olabilir bu. Bootloader kilidi açık değilse cihazı servise göstermeni tavsiye ederim

Oyla:

Umutcnclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umutcan Çeli
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum zaten senin çaldığını ima etmedim . Ama burası büyük bı site daha önce böyle olaylarla çok karşılaşıldı. ' doğru yazdığımda ise "kilit açılamadı,oturum açılamıyor" uyarısı çıkıyor.Buradan anladığım şifrem doğru olmasına rağmen açılmaması gibi bişey sanırım.' sunucularla ilgili bir sorun da olabilir bu. Bootloader kilidi açık değilse cihazı servise göstermeni tavsiye ederim
Cevabınız için teşekkürler.Öyle ima ettiğinize dair bir yaklaşım almadım,sadece yaşadığım sorunu detaylandırabilmek açısından cümleye o şekilde giriş yaptım.Aynı problemi şifre sıfırlayarak çözen kişiler olmuş ama aynı adımları izlediğimde sorunum çözülmedi.Servise göstermem gerekecek sanırım dediğiniz gibi.

Oyla:

Memet2770

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet gezer
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Hocam cihaz açık ise VPN kullanarak oturum aç süper VPN öneririm olana kadar bağlantıyı kesip dene büyük ihtimalle çözülecektir

Oyla:
Üst Alt