Yardım Mi hesabı kilidi ( YARDIM)

aurk8369

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.2-3 ay kadar önce sıfır Redmi 5 Plus telefon aldım. Bir ay kadar sonra ahizede ses problemi yaşadım, sonrasında telefonu delta servise yolladım. Yaklaşık 1 ay kadar sonra anakart değişmiş bir halde teslim aldım fakat cihaz direk olarak " cihaz kilitli" olarak geldi. Cihazın daha önce bir mi hesabı ile ilişkilendirilmiş olduğu yazıyor ve benden mi şifresi istiyor.(Ekrandaki mi id si bana ait değil) Servisi aradım durumu anlattım bize gönderin bakalım dediler. Bende telefonu 1 dakika bile kullanamadan geri gönderdim. Yine 1-2 hafta kadar serviste kaldı, bugün elime ulaştı telefon. Servis formuna mi hesabı kaldırıldı yazılmış. Telefon açık bir şekilde geri geldi buraya kadar sorun yok. Wifi ye bağladım, Bildirim panelinde "Telefonunuzun kurulumunu tamamlayın" yazıyordu ona tıkladım.Mi hesabı gireceğim bir pencere açıldı. Bende kendi bilgilerimi yazdım. Giriş yap butonuna basar basmaz telefon kilitlendi. Ekranda gözüken mi id si ile benimkinin alakası bile yok. Art arda 3 kez telefonu hiç kullanmadan servise teslim etmek çok can sıkıcı olur. Bunu servise göndermeden çözmenin bir yolu yok mudur ?
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

wmprx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Bunun çeşitli yolları var ama maalesef garanti dışı olur cihazınız.

Oyla:

aurk8369

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Cihazı 3 ay önce aldım 1 ay kullanabildim.Servis de sağolsun yardımcı olmayı pek sevmiyor herhalde. Böylesine can sıkıcı bir süreç olunca onu bile düşünebilirim. Biraz anlatma şansınız var mı acaba ?

Oyla:

wmprx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Hocam bazı telefoncular yapabiliyor bunu. İstanbul'daysaniz Sirkecideki telefonculara sorabilirsiniz. Ayrıca forum içerisinden de yapan arkadaşlarımız vardı.

Oyla:

aurk8369

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
4
5 plus da hesap kalkmıyor malesef.

Servis de sorunuma çözüm bulacak gibi durmuyor, açıkçası anakart değişimi sonrası böyle bir durumla karşılaşınca servis kullanılmış anakart mı taktı onu düşünüp duruyorum. Bu durumda ne yapabilirim sizce ?

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Servis de sorunuma çözüm bulacak gibi durmuyor, açıkçası anakart değişimi sonrası böyle bir durumla karşılaşınca servis kullanılmış anakart mı taktı onu düşünüp duruyorum. Bu durumda ne yapabilirim sizce ?

Sıfır anakart olmadığı kesin işte bu durumu onaylayacak bir merci olsa onaylayıp verecen mahkemeye maddi manevi bak bakalım bir daha bu tarz olay yapabiliyor mu ?
Ama bizim bu seviyeye gelmemize kıyamet kopar gibi :)

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Arkadaslar mi band 3 aldim ama sürekli güncellemek için cihaza bağlanin diyor allahini seven bana yardim etsin be

Güzel kardeşim anakart sorunu olan konuya neden mi bandı 3 sorusu soruyorsun?
Forumun sağ üstte "ara" kısmına mi bandı 3 yaz onlarca konu çıkar....

Oyla:
Üst Alt