Yardım Mi Hesabı Hakkında

azeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. Yaklaşık 3 aydır Xiaomi Mi5 Prime kullanıyorum. Telefondan genel olarak çok memnunum fakat mi hesabı konusunda bir sorun yaşıyorum. Bir türlü çözemedim. Sorun telefondan mi hesabı ile ilgili hiç bir şey yapamıyorum. Sürekli ağa bağlanılamıyor hatası veriyor. Unlock konusunda bile geliştirici seçeneklerinden telefonu hesapla eşleştirecektim onda da ağa bağlanın ve tekrar deneyin diyor. Bu sorunu daha önce yaşayanınız oldu mu? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. Yaklaşık 3 aydır Xiaomi Mi5 Prime kullanıyorum. Telefondan genel olarak çok memnunum fakat mi hesabı konusunda bir sorun yaşıyorum. Bir türlü çözemedim. Sorun telefondan mi hesabı ile ilgili hiç bir şey yapamıyorum. Sürekli ağa bağlanılamıyor hatası veriyor. Unlock konusunda bile geliştirici seçeneklerinden telefonu hesapla eşleştirecektim onda da ağa bağlanın ve tekrar deneyin diyor. Bu sorunu daha önce yaşayanınız oldu mu? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hocam aşağıdaki linkten Pc üzerinden hesabınıza girip gerekli kontrollerini bir yapın. Security check-up 100 mü?

Oyla:

azeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Hocam aşağıdaki linkten Pc üzerinden hesabınıza girip gerekli kontrollerini bir yapın. Security check-up 100 mü?

Hocam 75ti. Az önce 100e tamamladım denedim fakat yine aynı sorun devam ediyor.

Oyla:

azeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Hocam telefondan Mi Hesabından çıkış yapıp, tekrar giriş yapar mısınız.

Hocam çıkış giriş yaptım. Şimdi geliştirici seçeneklerindeki yerde hesap başarıyla eklendi ve bu telefonla eşleştirildi dedi fakat fotoğraf ekleyememe sorunu halen devam ediyor.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam çıkış giriş yaptım. Şimdi geliştirici seçeneklerindeki yerde hesap başarıyla eklendi ve bu telefonla eşleştirildi dedi fakat fotoğraf ekleyememe sorunu halen devam ediyor.
Fotoğraf derken hocam? Profil fotoğrafı mı?

Oyla:

azeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Fotoğraf derken hocam? Profil fotoğrafı mı?

Aynen hocam bu mi hesabı yerinde profil fotoğrafı yok. Eklemeye çalışıyorum fakat ağa bağlanılamıyor diyor. Pcden giriyorum fotoğraf eklemeye çalışıyorum yine eklenmiyor.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aynen hocam bu mi hesabı yerinde profil fotoğrafı yok. Eklemeye çalışıyorum fakat ağa bağlanılamıyor diyor. Pcden giriyorum fotoğraf eklemeye çalışıyorum yine eklenmiyor.
Hocam sunucu kaynaklı olabilir ilerleyen zamanlarda tekrar deneyin yada belli bir kb veya boyutta alıyor olabilir. Belki bir değişiklikte yapmış olabilirler.

Oyla:

azeb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Hocam sunucu kaynaklı olabilir ilerleyen zamanlarda tekrar deneyin yada belli bir kb veya boyutta alıyor olabilir. Belki bir değişiklikte yapmış olabilirler.
Haklısınız hocam zaten fotoğraf konusu çok önemli değildi. Yardımınız için çok teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt