Yardım Mi Health Çalışmıyor

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Selamlar, Miui 11.0.6.0 eu sürümü kullanırken mi health çok güzel çalışıyordu ancak şuan rog eol sürümüne geçtim, mi health yükledim ve güncelledim, mi fitness gibi bi isim ile yeni sürüm yüklendi. Şuan hiçbir takibi yapmıyor. Cihaz bağlamadan çalışmıyor mu artık? Yoksa xiaomi dışında bir saat bağlama imkanım var mı? Ne yapmalıyım mi health kullanmak istiyorum hangi sürüm indirmeliyim? Güncel sürümü düzeltme şansım var mıdır?

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Mi healthin yerini MI fitness aldı.... Artık kullanılmıyor. İlla adım sayacaksa Pacer gibi daha kullanışlı uygulamalar var. Tavsiye ederim.

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Mi healthin yerini MI fitness aldı.... Artık kullanılmıyor. İlla adım sayacaksa Pacer gibi daha kullanışlı uygulamalar var. Tavsiye ederim.
Mi health eski sürümleri kullanılmaz mı?

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Mi health eski sürümleri kullanılmaz mı?
Denemedim ama kursaniz bile guncellemeler açıksa mifitnessa guncelliyor. Uzun bir süredir pacer kullanıyorum. Mi uygulamasindan Daha doğru sonuçlar veriyor... Bildirimlerden kilit ekranına izin verin. Anlık adım bilgisini de kilit ekranından görebilirsiniz. Daha hassas daha kullanışlı bir uygulama pacer.

Üst Alt