Yardım Mi Healt veya Adım Sayar

Cyend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Burkay
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
1
Merhaba,

Bazı mücbir sebepler nedeniyle ablamın RedMi Note 9'unu edindim.

Yürüyüşü ve sporu istekli yaptığım için en azından "Adım Sayar" kullanmak istiyorum fakat Mi'nin uygulaması internetteki yorumların hepsie bakarak denememe rağmen hiç bir şekilde açılmıyor.

Samsung healt indirdim, bazen adım saymıyor, uygulamaya girince sıfırlanıyor falan.
Dedim ki tamam adım sayarı boşver, en azından sporlar bilinçli olsun "Strava" indirdim, uygulamada GPS deliriyor, 1 km'lik yolda 3 km yürümüşüm gösteriyor.
Tamam dedim, izinleri yok heralde, verebileceğim bütün izinleri verdim, yine de çok randıman alamadım, hala gps'te sıkıntılar var ve kilit ekranına aldığınızda programlar çalışmayı pek sevmiyor.

E adım saysın diye de telefonda olan özellikler için 3-5 bin lira verip kullanmayı dahi sevmediğim saatleri de almak istemiyorum.

Var mıdır bir öneriniz, bir çözümünüz?

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Merhaba,

Bazı mücbir sebepler nedeniyle ablamın RedMi Note 9'unu edindim.

Yürüyüşü ve sporu istekli yaptığım için en azından "Adım Sayar" kullanmak istiyorum fakat Mi'nin uygulaması internetteki yorumların hepsie bakarak denememe rağmen hiç bir şekilde açılmıyor.

Samsung healt indirdim, bazen adım saymıyor, uygulamaya girince sıfırlanıyor falan.
Dedim ki tamam adım sayarı boşver, en azından sporlar bilinçli olsun "Strava" indirdim, uygulamada GPS deliriyor, 1 km'lik yolda 3 km yürümüşüm gösteriyor.
Tamam dedim, izinleri yok heralde, verebileceğim bütün izinleri verdim, yine de çok randıman alamadım, hala gps'te sıkıntılar var ve kilit ekranına aldığınızda programlar çalışmayı pek sevmiyor.

E adım saysın diye de telefonda olan özellikler için 3-5 bin lira verip kullanmayı dahi sevmediğim saatleri de almak istemiyorum.

Var mıdır bir öneriniz, bir çözümünüz?
Uygulama kasasında adımsayar mevcut, onun dışında eu romun da adımsayarı düzgün çalışıyor. Uygulama olarak bir önerim yok bende strava kullanıyorum.

Cyend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Burkay
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
1
Hocam Mi 12.0.3 ve Android 10 var telefonda.
Maalesef uygulama kasası çıkmıyor bende.

Eurom nedir acaba?

Üst Alt