Yardım Mi flaşla rom yükledim ancak hala EDL modada! (ÇÖZÜLDÜ)

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
merhaba
Telefonumda LOS 16t yüklüydü. Restart etmek istedim Çok enteresan şekilde cihaz kapandı bir daha açılmadı. bilgsayara bağladığımda "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008" olarak gözüküyor. Mi flaş ile global 8.9.6 ve MIUI Global Beta ROM 6.12.22 yükledim ancak nafile! telefon açılmıyor ve EDL moddan çıkmıyor. Ekrana hiç görüntü gelmiyor. şarja takıyorum şarj ışığı yanmıyor. Konu ile ilgili ne yapabilrim? şimdiden teşekkürler.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Sorunu çözdüm. Söyle ki; xda formunda okuduğum yorumda, 3 gün boyunca telefonu hiç şarja takılmadan şarjın bitmesinin beklenmesi gerektiği ve şarja takıldığında sorunun çözüleceği yazıyordu. Bende bu yöntemi uyguladım sorun düzeldi. Tekrar desteğiniz için teşekkür ederim cantara Zenex

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Sorunu çözdüm. Söyle ki; xda formunda okuduğum yorumda, 3 gün boyunca telefonu hiç şarja takılmadan şarjın bitmesinin beklenmesi gerektiği ve şarja takıldığında sorunun çözüleceği yazıyordu. Bende bu yöntemi uyguladım sorun düzeldi. Tekrar desteğiniz için teşekkür ederim cantara Zenex
Geçmiş olsun.

Oyla:

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2
merhaba arkadaşlar. benim cihaz da dün durduk yere şarj %50 iken reboot ettim ve cihaz kapandı birdaha açamadım. şarja takınca da tepki vermiyor. pc ye bağlayınca aygıt yöneticisinde Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM10) olarak görünüyor. miflashtool ile rom yüklerken de dummy.img de takılıp kalıyor. nasıl aşabilirim sorunu ? yardımcı olabilir misiniz

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 49
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
merhaba arkadaşlar. benim cihaz da dün durduk yere şarj %50 iken reboot ettim ve cihaz kapandı birdaha açamadım. şarja takınca da tepki vermiyor. pc ye bağlayınca aygıt yöneticisinde Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM10) olarak görünüyor. miflashtool ile rom yüklerken de dummy.img de takılıp kalıyor. nasıl aşabilirim sorunu ? yardımcı olabilir misiniz
Cihazınız EDL modda. Kullanmış olduğunuz Mi Flash sürümü ile işlem yapamazsınız. 64 bit mi flash ile rom yükleyiniz. Bu konu altına sizden önce yazılmış olan mesajlarda anlatılanları uygulamanız yeterli olacaktır.

Oyla:

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2
Hocam miflashtool zaten 64bit idi.sorunu su sekilde cozdum.cihazi pcye bagli sekilde gece biraktim sabah acmayi denedim bildirim kirmizi led isigi yandi.sonra sarja taktim sarj olmaya basladi ve normal bir sekilde acildi. Root twrp hersey duruyordu.
Cihazınız EDL modda. Kullanmış olduğunuz Mi Flash sürümü ile işlem yapamazsınız. 64 bit mi flash ile rom yükleyiniz. Bu konu altına sizden önce yazılmış olan mesajlarda anlatılanları uygulamanız yeterli olacaktır.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Hocam miflashtool zaten 64bit idi.sorunu su sekilde cozdum.cihazi pcye bagli sekilde gece biraktim sabah acmayi denedim bildirim kirmizi led isigi yandi.sonra sarja taktim sarj olmaya basladi ve normal bir sekilde acildi. Root twrp hersey duruyordu.

Benimde başıma gelmişti benim cihazda hiç tepki yoktu 3 gün şarja takmadan şarjının bitmesini bekledim. Sonra şarja taktım açıldı. Bu arada hangi rom yüklü. Benim başıma aosp rom yüklü iken başıma gelmişti

Oyla:

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2
Benimde başıma gelmişti benim cihazda hiç tepki yoktu 3 gün şarja takmadan şarjının bitmesini bekledim. Sonra şarja taktım açıldı. Bu arada hangi rom yüklü. Benim başıma aosp rom yüklü iken başıma gelmişti
Aynen bende 1 gece bıraktım sabah şarja taktım açıldı. Syberia 2.1 rom kurulu iken oldu.

Oyla:
Üst Alt