Yardım Mi flaşla rom yükledim ancak hala EDL modada! (ÇÖZÜLDÜ)

tanertuna2687

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
merhaba
Telefonumda LOS 16t yüklüydü. Restart etmek istedim Çok enteresan şekilde cihaz kapandı bir daha açılmadı. bilgsayara bağladığımda "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008" olarak gözüküyor. Mi flaş ile global 8.9.6 ve MIUI Global Beta ROM 6.12.22 yükledim ancak nafile! telefon açılmıyor ve EDL moddan çıkmıyor. Ekrana hiç görüntü gelmiyor. şarja takıyorum şarj ışığı yanmıyor. Konu ile ilgili ne yapabilrim? şimdiden teşekkürler.

BimmerLover

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Utku
Cihazım
Xiaomi Mi A1
merhaba
Telefonumda LOS 16t yüklüydü. Restart etmek istedim Çok enteresan şekilde cihaz kapandı bir daha açılmadı. bilgsayara bağladığımda "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008" olarak gözüküyor. Mi flaş ile global 8.9.6 ve MIUI Global Beta ROM 6.12.22 yükledim ancak nafile! telefon açılmıyor ve EDL moddan çıkmıyor. Ekrana hiç görüntü gelmiyor. şarja takıyorum şarj ışığı yanmıyor. Konu ile ilgili ne yapabilrim? şimdiden teşekkürler.
Mi Flash Tool'dan Rom Yükleyin.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Mi Flash'tan bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız hocam?

tanertuna2687

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
bu akşam tekrar deneyip paylaşırım hocam.
cantara hocam en Son mi flash sürümü ile tekrar deneme yaptım ancak durum bu şekilde. Bu kadar uzun sürmesi normal mi ve hala devam ediyor. Kabloyu çıkartıp tekrar baştan kurulum deniyim mi?

Ekli dosyalar

BimmerLover

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Utku
Cihazım
Xiaomi Mi A1
cantara hocam en Son mi flash sürümü ile tekrar deneme yaptım ancak durum bu şekilde. Bu kadar uzun sürmesi normal mi ve hala devam ediyor. Kabloyu çıkartıp tekrar baştan kurulum deniyim mi?
"Status" kısmının çentiğini biraz daha açar mısınız ?Tam olarak ne yazıyor görmek lazım.

tanertuna2687

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Hocam son sürüm mi flash değil 64 Bit olanı indirip işlemi 64 bit Mi flash üzerinden yapın.

Rehber - 64 Bit MiFlash
ekteki linkteki sürüm dahil olmak üzere 3 tane farklı mi flash sürümü ile deneme yaptım cantara hocam kimisinde yükleme yaptı ancak yine EDL modunda :( yabancı forumlarda 2 3 gün boyunca telefonu şarja takmayıp şarjının bitmesini beklenmesi gerektiği ve sonrasında şarja takıldığında sorunun düzeleceğine dair yazılar okudum.ne derece doğrudur bilemiyorum :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
ekteki linkteki sürüm dahil olmak üzere 3 tane farklı mi flash sürümü ile deneme yaptım cantara hocam kimisinde yükleme yaptı ancak yine EDL modunda :( yabancı forumlarda 2 3 gün boyunca telefonu şarja takmayıp şarjının bitmesini beklenmesi gerektiği ve sonrasında şarja takıldığında sorunun düzeleceğine dair yazılar okudum.ne derece doğrudur bilemiyorum :(
Hocam 64 bit mi flash ile aldığınız hata nedir? Ekran görüntüsü ekler misiniz?

tanertuna2687

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Hocam 64 bit mi flash ile aldığınız hata nedir? Ekran görüntüsü ekler misiniz?
hata almadım hocam romu başarılı şekilde flaşladı ancak telefonda herhangi bir yaşam emaresi yok :( aygıt yöneticisinde EDL mod olarak gözükmeye devam ediyor :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Hocam EDL üzerinden 64 bit Mi Flash ile rom yüklemesi yaptıysanız ve işlem başarılı olarak sonuçlanmasına rağmen cihaz açılmıyorsa sorunun donanımsal olma ihtimali yüksek gibi görünüyor maalesef :(

tanertuna2687

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Hocam EDL üzerinden 64 bit Mi Flash ile rom yüklemesi yaptıysanız ve işlem başarılı olarak sonuçlanmasına rağmen cihaz açılmıyorsa sorunun donanımsal olma ihtimali yüksek gibi görünüyor maalesef :(
sanırım korktuğum başıma geldi. en kısa zamanda ehil kişilere kontrol ettirmem gerekecek. Alakanız ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2

tanertuna2687

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Sorunu çözdüm. Söyle ki; xda formunda okuduğum yorumda, 3 gün boyunca telefonu hiç şarja takılmadan şarjın bitmesinin beklenmesi gerektiği ve şarja takıldığında sorunun çözüleceği yazıyordu. Bende bu yöntemi uyguladım sorun düzeldi. Tekrar desteğiniz için teşekkür ederim cantara Zenex

SmashTR

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğrahan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Öğrenci
Sorunu çözdüm. Söyle ki; xda formunda okuduğum yorumda, 3 gün boyunca telefonu hiç şarja takılmadan şarjın bitmesinin beklenmesi gerektiği ve şarja takıldığında sorunun çözüleceği yazıyordu. Bende bu yöntemi uyguladım sorun düzeldi. Tekrar desteğiniz için teşekkür ederim cantara Zenex
Geçmiş olsun.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!