Yardım mi flash ve twrp de aldigim hata rom atamiyorum

Darkgeheim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan tuna
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
1
mi flash ile atmaya calışırken aldıgım hata data transfer failure too many links

twrp ile aldigim hatada sıfırlamaya kalktıgımda depolama gorunmedigini ve rom yüklerken error 7 cozumlerı denedım olmadı dünden beri ugraşiyorum bi rom atamadik lütfen yardımcı olurmusunuz

ctnkyx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AZİZ
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
1
araştırdığımda romu notepad ile açıp bi kaç satır silmek gerekiyor sanırım. hatayı google'da aratın belki yardımı olur

Oyla:

KerimOzkan00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
7
Bende de aynı hata vardı başka bilgisayardan denedim ROM'u da TWRP' ide tek seferde yükledim. Yani sıkıntı PC'de.

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
mi flash ile atmaya calışırken aldıgım hata data transfer failure too many links

twrp ile aldigim hatada sıfırlamaya kalktıgımda depolama gorunmedigini ve rom yüklerken error 7 cozumlerı denedım olmadı dünden beri ugraşiyorum bi rom atamadik lütfen yardımcı olurmusunuz
Rom.zip'i açın meta-inf > com > Google > android > updater-script notepad++ ile açın
En üstteki target ile başlayan satırı silin ya da ui_print ile başlayan satıra kadar olan tüm satırları silip kaydedin romu tekrar flashlayın iyi günler

Oyla:

Darkgeheim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan tuna
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
1
Rom.zip'i açın meta-inf > com > Google > android > updater-script notepad++ ile açın
En üstteki target ile başlayan satırı silin ya da ui_print ile başlayan satıra kadar olan tüm satırları silip kaydedin romu tekrar flashlayın iyi günler

teseşekkürler

Oyla:
Üst Alt