Soru Mi Flash tool rom yükleme

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global V11.0.5.0
Telefon Modeli
Redmi note 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merheba Herkese. Ben cihazımın MIUI sürümünü yükseltmek istiyorum. Benim bildiğim kadarıyla Mi Flash tool ile rom yüklemek için BL kilidi açık olmalı. Mi Flash tool ile rom yüklemek için bl kilidi açık mı olmalı? Sadece Global sürüm yükleceğim. Cihazımın USB girişinde sorun olduğu için bl kilidini açamıyorum. Açmadan mümkün mü? Şimdiden Teşekkürler.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
Sizin cihaz eski bir model güncellemeyi .zip olarak indirip kendi güncelleme bölümünde yükleme deneyin belki olur. Zor ama ihtimaller

Oyla:

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizin cihaz eski bir model güncellemeyi .zip olarak indirip kendi güncelleme bölümünde yükleme deneyin belki olur. Zor ama ihtimaller
Hayır. Güncelleyiciden denedim olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12 yüklemek istiyorum cihaz uyumlu Mi Firm'de var v12.0.2.0 Global. Ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. Bl kildini açabilseydim bir yolla kurardım.

Son düzenleme:
Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hayır. Güncelleyiciden denedim olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12 yüklemek istiyorum cihaz uyumlu Mi Firm'de var v12.0.2.0 Global. Ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. Bl kildini açabilseydim bir yolla kurardım.

Oyla:

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam. Bu yöntemle farklı bölgelere geçmek mümkün mü? Vidyoyu izeldim. Ama ben bir keresinde bir yöntem vardı, Şimdiki sürümü yüklüyordun sonra yüksek sürümü yüklüyordun, güncelleyiciden eski sürümü seçiyordun yani yüklü sürümü sonra eski rom ismini yeniyle değiştiriyordun. O şekilde yüklemek mümkün Ama bende olmadı. Verdiğiniz linkdeki gibi yaparsam ama başka bir rom mesela Endanezya romu yüklemek mümkün mü?

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam. Bu yöntemle farklı bölgelere geçmek mümkün mü? Vidyoyu izeldim. Ama ben bir keresinde bir yöntem vardı, Şimdiki sürümü yüklüyordun sonra yüksek sürümü yüklüyordun, güncelleyiciden eski sürümü seçiyordun yani yüklü sürümü sonra eski rom ismini yeniyle değiştiriyordun. O şekilde yüklemek mümkün Ama bende olmadı. Verdiğiniz linkdeki gibi yaparsam ama başka bir rom mesela Endanezya romu yüklemek mümkün mü?
Yükleneceğini düşünüyorum çünkü bölge fark etmez sonuçta güncelleme yapıyorsunuz

Oyla:
Üst Alt