Çözüldü mi flash tool ile uzun bekleme sonunda hata vermesi

Antispider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 10 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
redmi note 11 pro
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar merhaba. benim cihazım redmi note 11 pro 4g. Cihazın bugün bl kilidini açtım. daha sonra internetten yaptığım araştırma sonucu twrp yüklemek isterken cihaz mi logosunda takılı kaldı. mi logosu gidip geliyor. güç + ses açma ile wipe yapmaya denedim ama hiç bir şekilde o menüye girmiyor. güncel stabil global rom indirdim. Mi flash tool ile indirmeye çalışıyorum ama 700 - 1000 saniye arasında bekleme sonucunda flash time out9876 hatası veriyor ve yüklemiyor. bütün gün internetten araştırma yaptım her yolu denedim ama olmadı. çıldırmak üzereyim. ne yapmam lazım acaba

Çözüm
Bilgilendirmeleri için kıdemli ve tecrübeli üyelerimize teşekkür ederim. Ben sorunumu şu şekilde çözüme kavuşturdum. clean all seçeneği yerine save user data seçeneğini işaretledim. yine yaklaşık 700 saniyeden fazla sürdü. En son yine hata verdi ama baktığımda rom sorunsuz yüklenmiş ve telefon açılmıştı. Ben telefonumu hiç kullanamıyordum en azından bu şekilde de olsa işimi gördü.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
klasör ismini kısaltıp tekrar deneyin olmadı rom dosyası içinde flash all dosyası var onu çalısmayı deneyin yapamazsanız online olarak baglanıp yardımcı olmaya calısırım özelden yazın

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
arkadaşlar merhaba. benim cihazım redmi note 11 pro 4g. Cihazın bugün bl kilidini açtım. daha sonra internetten yaptığım araştırma sonucu twrp yüklemek isterken cihaz mi logosunda takılı kaldı. mi logosu gidip geliyor. güç + ses açma ile wipe yapmaya denedim ama hiç bir şekilde o menüye girmiyor. güncel stabil global rom indirdim. Mi flash tool ile indirmeye çalışıyorum ama 700 - 1000 saniye arasında bekleme sonucunda flash time out9876 hatası veriyor ve yüklemiyor. bütün gün internetten araştırma yaptım her yolu denedim ama olmadı. çıldırmak üzereyim. ne yapmam lazım acaba
Mı flash 2018 programını sağ üst tıklayıp driverleri güncelleyin. Telefon modelinize uygun uygun romu indirin Yerel disk C klasörüne attın dosya içinde dosyası olmasın

Oyla:

Antispider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 10 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirmeleri için kıdemli ve tecrübeli üyelerimize teşekkür ederim. Ben sorunumu şu şekilde çözüme kavuşturdum. clean all seçeneği yerine save user data seçeneğini işaretledim. yine yaklaşık 700 saniyeden fazla sürdü. En son yine hata verdi ama baktığımda rom sorunsuz yüklenmiş ve telefon açılmıştı. Ben telefonumu hiç kullanamıyordum en azından bu şekilde de olsa işimi gördü.

Oyla: Çözüm

omerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi a2
Konular
0
Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı 700 saniye sonunda hata kodu verdi. ben de arkadaş gibi save all user data demiştim bilgilerim gitmesin diye... ama bilgiler gitmek zorunda sanırım ya da ben beceremedim.
Sonuç: hyper os yüklendi ama wipe all data demek zorunda kaldım. yoksa boot yapıp duruyor arkidişler :)
Deneyimler: ADB Driverlerı ve visual++ yüklü olmazsa çalışmıyor bilginiz olsun. Bu arada endonezya note 11s kullnamaktayım. cızır cızır oldu tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt