Yardım mi flash tool error

CruelFate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
3
açıkçası mi flash tool ile ilgili bir başlık bulamadım o yüzden en alakalı şey olan romu seçtim eğer var olup göremediysem affola konuya girecek olursak xiaomi redmi 7 telefonum fastboot modunda kaldı ve bahsedilen fastboottan çıkma yönetimi işe yaramıyor çünkü hem fastboot modu yanıp sönüyor hemde bahsettiğimiz kombinasyonu yapınca redmi simgesi bir kaç saniyeliğine gelip geri fastboota dönüyor tabii burda herkesin tasviye ediceği yöntemi kullanıp bilgisayara mi flash tool indirdim (telefonuma uygun rom nedir bilmediğim için eu global indirdim zaten kullandığım rom global romdu) fakat şöyle bir sorunum var usb kablosunu hem telefona hem pc ye taktım ama telefondaki fastboot yanıp söndüğü için bilgisayarla bağlantı gidip geliyor (yani dındınını sesi :) belki bu yüzdendir flashladığımda ve işlem bittiğinde error veriyor neyse ne sonuç olarak işlem bittiğinde result metninin altında error geliyor statu ise
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sonuç itibari ile böyle kaldım

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Yanlışkık olmaması adına, Cihazınız Redmi 7 modeli mi?
Bootloader kilidiniz açık mıydı?
Mi flashtool ile yüklemeye çalıştığınız rom bilgisini paylaşır mısınız?

Oyla:

CruelFate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
3
Merhabalar,
öncelikle evet modelim redmi 7
2. olarak maalesef bilmiyorum yani bilinçli olarak normal şartlar atlında rom yüklemek isteseydim kontrol ederdim ama hiç kontrol etmedim
3. olarak (yanlış linki kopyalamışım)asıl link yüklediğim rom bu
edit 2: nedense verdiğim linkler tek bir sayfaya yönlendiriyor basitçe

Son düzenleme:
Oyla:

Titan Rain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
S7 edge
Konular
3
öncelikle evet modelim redmi 7
2. olarak maalesef bilmiyorum yani bilinçli olarak normal şartlar atlında rom yüklemek isteseydim kontrol ederdim ama hiç kontrol etmedim
3. olarak (yanlış linki kopyalamışım)asıl link yüklediğim rom bu
edit 2: nedense verdiğim linkler tek bir sayfaya yönlendiriyor basitçe
bu sayfanın link varmı ?

Oyla:

CruelFate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
3
Merhabalar,
lütfen geri dönüş yapabilirmisiniz?

Oyla:

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
açıkçası mi flash tool ile ilgili bir başlık bulamadım o yüzden en alakalı şey olan romu seçtim eğer var olup göremediysem affola konuya girecek olursak xiaomi redmi 7 telefonum fastboot modunda kaldı ve bahsedilen fastboottan çıkma yönetimi işe yaramıyor çünkü hem fastboot modu yanıp sönüyor hemde bahsettiğimiz kombinasyonu yapınca redmi simgesi bir kaç saniyeliğine gelip geri fastboota dönüyor tabii burda herkesin tasviye ediceği yöntemi kullanıp bilgisayara mi flash tool indirdim (telefonuma uygun rom nedir bilmediğim için eu global indirdim zaten kullandığım rom global romdu) fakat şöyle bir sorunum var usb kablosunu hem telefona hem pc ye taktım ama telefondaki fastboot yanıp söndüğü için bilgisayarla bağlantı gidip geliyor (yani dındınını sesi :) belki bu yüzdendir flashladığımda ve işlem bittiğinde error veriyor neyse ne sonuç olarak işlem bittiğinde result metninin altında error geliyor statu ise
sonuç itibari ile böyle kaldım
Lavender, Redmi Note 7'nin kodu değil mi? Ekran görüntüsünde ROM adı "lavender_eea_global" şeklinde görünüyor. Redmi 7 cihaza Redmi Note 7 yazılımı yüklemeye çalışmışsınız. Telefonunuz brick olmuş olabilir. Ayrıca telefonunuzun bootloader durumunu bilmediğinizi yazdınız. ROM yüklerken yapılabilecek tüm hataları yapıyorsunuz.

Oyla:

CruelFate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
3
Lavender, Redmi Note 7'nin kodu değil mi? Ekran görüntüsünde ROM adı "lavender_eea_global" şeklinde görünüyor. Redmi 7 cihaza Redmi Note 7 yazılımı yüklemeye çalışmışsınız. Telefonunuz brick olmuş olabilir. Ayrıca telefonunuzun bootloader durumunu bilmediğinizi yazdınız. ROM yüklerken yapılabilecek tüm hataları yapıyorsunuz.
kusura bakmayın ben redmi 7 diye biliyordum telefon bana hediye olarak geldi peki redmi note 7 romu varsa ve yüklemeye çalışırsam yüklenirmi? birde bootloader kilidi açık değil ise ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
kusura bakmayın ben redmi 7 diye biliyordum telefon bana hediye olarak geldi peki redmi note 7 romu varsa ve yüklemeye çalışırsam yüklenirmi? birde bootloader kilidi açık değil ise ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

Bu programa mi hesabı ile giriş yapın ve romu yükleyin sorunsuz/hatasız....

Oyla:
Üst Alt