Yardım Mı flash için twrp gerekli mi

Richtine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Richtine
Cihazım
Mi a3
Konular
2
Merhaba ben mi A3 kullanıcısıyim telefon hem çok donuyor ve BUGLARLA dolu.Bildirim paneli temizlenmiyor bazen 2 kere temizlemem gerekiyor vs zaten o android onenin kötü arayüzünden sıkılmıştım bı videoya denk geldim twrp vs. kurmadan A3 ü miui 12.6 yapıyor bu mümkün mü twrp lazım mı video da bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

up

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Birçok cihazda 12.6 geçişleri twrp üzerinden temiz kurulum şeklinde yapılır. Ancak videoda direk miflash yöntemi ile kuruyor. Cihazınızda yapılabiliyor demek ki, denemeniz gerekiyor. Ancak indirdiğiniz 12.6 zip rom dosyasını tgz. formatına çevirmeniz ve ayıklamanız gerekiyor. Videodaki arkadaş da büyük ihtimalle bu şekilde yapıyor, yada eu romun tgz uzantılı sürümünü (varsa) indirip yapıyor. Bu işlem için mi flash tool ile rom yükleme rehberindeki adımları takip etmeniz yeterli. Aşağıdaki konu işinize yarayabilir.

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Merhaba ben mi A3 kullanıcısıyim telefon hem çok donuyor ve BUGLARLA dolu.Bildirim paneli temizlenmiyor bazen 2 kere temizlemem gerekiyor vs zaten o android onenin kötü arayüzünden sıkılmıştım bı videoya denk geldim twrp vs. kurmadan A3 ü miui 12.6 yapıyor bu mümkün mü twrp lazım mı video da bu

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

up
Bildiğim kadarıyla özellikle eu romun bazı modeller için fastboot romları var o tarzda bir rom bulmak gerekir diye biliyorum onun dışında mı flash ile rom yüklenmez diye biliyorum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Videodaki arkadaşın yüklediği rom linkini de buldum buraya bırakayım, denemek isterseniz denersiniz.

Üst Alt