Yardım Mi Flash "Data too large" hatası

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Her zaman sorunsuz şekilde güncellemeleri flaşladığım bilgisarımda son gelen güncellemeyi 8.3.8 i galiba kurarken bu hatayı veriyor "flash all" seçili her zamanki gibi... Fakat 7.8.24 sürümü vardı önceden indirdiğim bi onu deneyeyim dedim onu kurduğumda bir hata vermiyor normal işlem başarıyla tamamlandı yazıyor ve kullanıyorum, ilk defa bu son sürümü kurmaya çalışırken bu hata ile karşılaştım, sebebi nedir sizce?

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Her zaman sorunsuz şekilde güncellemeleri flaşladığım bilgisarımda son gelen güncellemeyi 8.3.8 i galiba kurarken bu hatayı veriyor "flash all" seçili her zamanki gibi... Fakat 7.8.24 sürümü vardı önceden indirdiğim bi onu deneyeyim dedim onu kurduğumda bir hata vermiyor normal işlem başarıyla tamamlandı yazıyor ve kullanıyorum, ilk defa bu son sürümü kurmaya çalışırken bu hata ile karşılaştım, sebebi nedir sizce?
8.3.8 i kurmaya çalışırken benim de başıma gelmişti aynı sorun.

Mi flash ın bu versiyonunu kurup öyle deneyin.

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
8.3.8 i kurmaya çalışırken benim de başıma gelmişti aynı sorun.

Mi flash ın bu versiyonunu kurup öyle deneyin.

Yanıtınız için teşekkür ederim o eski sürümden ota üzerinden son sürüme güncelledim lakin mi flash ile ilk defa böyle bir deneyim yaşadım eskisi silip bunu kurdum bakalım bir sonraki fastboot rom kurumlarımda aynı hatayı alacak mıyım :)

Oyla:

bay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Note 3 SD
Konular
7
Aynı sorunu yaşadım... MiFlashTool 2016.0401.0 sürümü ile işlemi sorunsuz tamamladım.

Oyla:
Üst Alt