Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Hocam yorumunuz için teşekkürler cmd komutu ile rom attım ama global attım acaba Endonezya romu atılırsa bu komutla bir sıkıntı yaşar mıyım hocam.
Hayır sıkıntı olmaz sanıyorum. Çünkü bat dosyası genel olarak aynı satır komutlarını içeriyor.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Stoya hocam merhabalar. Ben mi note 10 lite için, miui 12.0.3 android 10 sürümündeyim. Enhanced sürümü bana gelmedi. Mi firm den indirdim 12.5.4 sürümünü flash all.bat dosyasından önceden dediğiniz gibi belirli satır komutlarını sildim. Bu şekilde bu sürümü yükleye bilir miyim açtığınız konuya göre?

Forcesser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
39
Hocam 3. kez hayatımı kurtardı bu konu ve bu Mi Flash sürümü. Bugün Redmi Note 10 Pro cihazımın BL kilidi açılmıştı Endonezya rom yükleyecektim. En güncel Mi Flash ile deneyeyim dedim timeout error hatası alıyordum cihaz sürekli fastboot ekranına atıyordu dedim telefon gitti brick oldu son çare yine bu konudaki Mi Flash ile denedim ve sorunsuz şekilde romu yükledim. Gerçekten de %1 ihtimalle sorun yaşayacağınız bir Mi Flash sürümü konudaki sürüm. Tekrar tekrar teşekkür ederim Stoya hocam

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
95
Hocam 3. kez hayatımı kurtardı bu konu ve bu Mi Flash sürümü. Bugün Redmi Note 10 Pro cihazımın BL kilidi açılmıştı Endonezya rom yükleyecektim. En güncel Mi Flash ile deneyeyim dedim timeout error hatası alıyordum cihaz sürekli fastboot ekranına atıyordu dedim telefon gitti brick oldu son çare yine bu konudaki Mi Flash ile denedim ve sorunsuz şekilde romu yükledim. Gerçekten de %1 ihtimalle sorun yaşayacağınız bir Mi Flash sürümü konudaki sürüm. Tekrar tekrar teşekkür ederim Stoya hocam
Bende bütün rom yüklemesinde bu sürümü kullanıyorum bi ara son sürüm kullandım gene sorun yaşamadım tamamen şans işi aslında bana göre sorunlar pc deki driverle alakalı birşey

Forcesser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
39
Bende bütün rom yüklemesinde bu sürümü kullanıyorum bi ara son sürüm kullandım gene sorun yaşamadım tamamen şans işi aslında bana göre sorunlar pc deki driverle alakalı birşey
Kesinlikle hocam. Ben de sorun yaşayabilirdim bu versiyonda. Sorun yaşasaydım muhtemelen CMD komutu ile yüklemeyi denerdim. Son sürüm Mi Flash bariz problemli bir sürümdü. Konudaki Mi Flash sorunumu çözdü

Üst Alt