Soru Mi Fitness ve Mi Earbuds uygulaması

Murat_Mehmet2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat Mehmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Merhabalar Mi fitness ve mi earbuds uygulaması custom rom kurduktan sonra çalışır mı yoksa çalışmaz mı bir engel var mı

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Şöyle bir durum var bazı romlarda mi fitness uygulaması gelen aramaları cihazıma bildirmiyor ve hata dahi vermiyordu. Bunu en iyi öğrenmenin iki yolu var; Uygulamayı kurarak yada mi fit uygulamasını kurarak bu işi kesin olarak öğrenebilirsiniz. (Swift backup ile apk+data yedek ile de yapabilirsiniz.)

Benim karşılaştığım hata ve bu tüm romlarda geçerli değil sebebini anlamış değilim.

Murat_Mehmet2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat Mehmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle bir durum var bazı romlarda mi fitness uygulaması gelen aramaları cihazıma bildirmiyor ve hata dahi vermiyordu. Bunu en iyi öğrenmenin iki yolu var; Uygulamayı kurarak yada mi fit uygulamasını kurarak bu işi kesin olarak öğrenebilirsiniz. (Swift backup ile apk+data yedek ile de yapabilirsiniz.)

Benim karşılaştığım hata ve bu tüm romlarda geçerli değil sebebini anlamış değili
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben project elixir 4.2 begonia indirim android 14 saf android sıkıntı olmaz herhalde neyde deneyip görürüm zaten şuan memleket dışında olduğundan dolayı zaten şuan deneyem ama kurup göreceğiz

Üst Alt