Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Rica ederim hocam, ilk o seçenekde 0 sn gidince bende üzülmüştüm ama, kapatmayi deneyince neyseki sorunsuz çalışmaya devam etti eskisi gibi :)
[doublepost=1527675978,1527675907][/doublepost]

Şimdi denedim direk kuruldu hocam, umarim sorunsuz bir sürümdur. Mi Fit i kolay kolay güncellemedigim için ben :) 3.3.2den sonra Mi Band 2 ninde da sarji daha uzun gitmeye başladı Firmware güncellemesi yapınca bende :)
Dün amazfit bip i güncelledim ama band 2 yi uzun süredir güncellemedim :D bu aralar band 1s` imi kullanıyorum ;) Onuda bu sabah aceleyle çıkarken evde unuttum :D

harunserefli hocam akşama görüşmeye gerek kalmadı wasntme~~

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
mesaj ve arama bildirimlerini ekran kapalı olduğunda bileklikte gör ne yapmalıyım? 3.parti uygulamalar için ayar var ancak telefon ve sms için ayar göremedim. yardımcı olabilecek var mı?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
mesaj ve arama bildirimlerini ekran kapalı olduğunda bileklikte gör ne yapmalıyım? 3.parti uygulamalar için ayar var ancak telefon ve sms için ayar göremedim. yardımcı olabilecek var mı?

Hocam siz söyleyince baktım şimdi, son uygulamada yok. Öncekilerde varmıydı yokmuydu hatırlayamıyorum.
[doublepost=1527677131,1527676916][/doublepost]
Dün amazfit bip i güncelledim ama band 2 yi uzun süredir güncellemedim :D bu aralar band 1s` imi kullanıyorum ;) Onuda bu sabah aceleyle çıkarken evde unuttum :D

Hocam Band 2 varken 1s'i neden kullanıyorsunuz :D Ben de Mi Band 1'i bir hevesle almıştım; sonrasında kullanmadım hiç. Fakat Mi Band 2'yi zevkle kullanıyorum, LG G3 kullanırken Bluetooth'un fazla şarj tüketmesinden ötürü Cihaza bile bağlamıyordum Mi Band 2'yi.

Aaslında Bir ara Pace'i de düşündüm ama, Mi Band 3 haberleri çıkınca, 3'ü beklemeye başladım. En azından Uygulama içeriğini (Whatsapp, Swarm vs.) gösterirse Band 3; direk almayı düşünüyorum. Birde Bİldirim hafızası olursa Tadından yenmez ama; Arc ve Bip'i kime satacaklar o zamanda tabi :)

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

aynen gerek kalmadı

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam siz söyleyince baktım şimdi, son uygulamada yok. Öncekilerde varmıydı yokmuydu hatırlayamıyorum.

Hocam Band 2 varken 1s'i neden kullanıyorsunuz :D Ben de Mi Band 1'i bir hevesle almıştım; sonrasında kullanmadım hiç. Fakat Mi Band 2'yi zevkle kullanıyorum, LG G3 kullanırken Bluetooth'un fazla şarj tüketmesinden ötürü Cihaza bile bağlamıyordum Mi Band 2'yi.

Aaslında Bir ara Pace'i de düşündüm ama, Mi Band 3 haberleri çıkınca, 3'ü beklemeye başladım. En azından Uygulama içeriğini (Whatsapp, Swarm vs.) gösterirse Band 3; direk almayı düşünüyorum. Birde Bİldirim hafızası olursa Tadından yenmez ama; Arc ve Bip'i kime satacaklar o zamanda tabi :)
Bildirimler, caller id, saat, app gibi özellikler için huawei watch ve amazfit pace kullanıyorum. Huawei watch kullanırken sport tracker özellikleri açısından sıklıkla band 1s te kullanıyorum. Amazfit pace kullanırken band 1s e ihtiyaç duymuyorum ;)

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27

yanlış hatırlamıyorsam eski sürümlerde vardı diye hatırlıyorum. Neyse artık yapılacak birşey yok :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bildirimler, caller id, saat, app gibi özellikler için huawei watch ve amazfit pace kullanıyorum. Huawei watch kullanırken sport tracker özellikleri açısından sıklıkla band 1s te kullanıyorum. Amazfit pace kullanırken band 1s e ihtiyaç duymuyorum ;)

Sizin durum ayrıymiş hocam o zaman :) Sizin yerinizde Ben olsam Sürekli Amazfit Pace kullanırdım o halde :D Sizin için çok gereksiz tabi Mi Band 2 :D
[doublepost=1527677782,1527677739][/doublepost]
Bana da öyle geliyor hocam, fakat 3.3.2'de de yoktu sanırım. Eski kullandığım bir sürüm vardı, 0 Sn. gecikme yazan. Onda vardı diye hatırlıyorum bende.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Sizin durum ayrıymiş hocam o zaman :) Sizin yerinizde Ben olsam Sürekli Amazfit Pace kullanırdım o halde :D Sizin için çok gereksiz tabi Mi Band 2 :D
Benim için hepsinin yeri ayrı hocam ;) Amazfit bip ve Band 2 yi genellikle eşim kullanıyor 8=)

iburak01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
sony z2
Konular
0
Arkadaşlar merhaba doğum günüm için "Amazfit bip" hediye olarak almışlar ve arayanı göremiyorum hangi linktekini indirmeliyim acaba sadece mi band 2 için mi bu. Şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt