Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

Vetser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mı 5
Konular
4
Arkadaşlar geçen gün biri facebook de bunu paylaştı türkçe ve artık beni arayanları ve mesaj atanları görebiliyorum

Ekli dosyalar

• com.xiaomi.hm.health.rar
    20,1 MB · Görüntüleme: 263

Nizamettin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nizamettin
Cihazım
Redmi note 3
Konular
14
Deneyen oldu mu arkadaşlar yukardaki sanırım APK dosyasını. Telefonu ingilizceye çevirirsen arayanlar güzüküyor, türkçe de gözükmüyor. Konunun başında paylaşılan AKP dosyalarında da sanırım, Mİ FİT uygulaması ingilizce. Bunun ikisini birden türkçe kullanamayacak mıyız.

Birde Cihaz bağlantı sağladığında bağlandı şeklinde titreyerek bildirim veriyor. Bunun aksi olduğunda telefondan uzaklaştığımızda bağlantı koparsa bağlantı koptu uyarısı da vermeli. Bu sayede telefonumuzu bir yerde unutma olasılığımız minumuma iner. Yazılımcılar için bunu eklemek zor olmasa gerek. Örneğin hepimizin başına gelmiştir, aracımızı park ettik ve telefonu arabada unutarak çıktık, belli bir mesafe sonra Mİ bant ile telefon bağlantısı kopacaktır. Bu anda bir titreşim ve uyarı alsak fazla uzaklaşmadan döner telefonu alırız. Varmı bu özellik acaba ? Ben bulamadım.

muratkilic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Adım 1 :

Adım 2 :

Adım 3 :

Deneyen oldu mu arkadaşlar yukardaki sanırım APK dosyasını. Telefonu ingilizceye çevirirsen arayanlar güzüküyor, türkçe de gözükmüyor. Konunun başında paylaşılan AKP dosyalarında da sanırım, Mİ FİT uygulaması ingilizce. Bunun ikisini birden türkçe kullanamayacak mıyız.

Birde Cihaz bağlantı sağladığında bağlandı şeklinde titreyerek bildirim veriyor. Bunun aksi olduğunda telefondan uzaklaştığımızda bağlantı koparsa bağlantı koptu uyarısı da vermeli. Bu sayede telefonumuzu bir yerde unutma olasılığımız minumuma iner. Yazılımcılar için bunu eklemek zor olmasa gerek. Örneğin hepimizin başına gelmiştir, aracımızı park ettik ve telefonu arabada unutarak çıktık, belli bir mesafe sonra Mİ bant ile telefon bağlantısı kopacaktır. Bu anda bir titreşim ve uyarı alsak fazla uzaklaşmadan döner telefonu alırız. Varmı bu özellik acaba ? Ben bulamadım.

Anti-loss alarm seçeneğini açık duruma getirdiğinizde istediğiniz olacaktır.

necmicolak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necmi Çolak
Cihazım
Mi6
Konular
1
Merhabalar;
Ben şuan uygulamayı yükledim Mi Fit 3.0.4 için benim gördüğüm artıları ve eksileri aşağıdaki sıraladım, fakat bunların bazılarını bende yapamamış olabilme ihtimalim var şimdiden kolay gelsin.

+ Anti Loss özelliği şuan aktif durumda
+ Show caller id özelliği aktif durumda.
+ Gelen SMS'leride bileklikten kimde geldiğini gösteriyor şuan.
- Gelen SMS bildiriminde bende kayıtlı numarayı göstermedi direk numarasını ekranda gösteriyor.
- Screen Unlock özelliğine girildiğinde, program kendi kapatıyor.
- Sadece daha önceki arkadaşlarımızın dediği gibi türkçe karakterleri göstermiyor.
- Bir arkadaşımız firmware update yapacağını yazmış fakat bende update yapmadı.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
bu mod lu apk nın bahsedilen ekstra özelliklerini kullanınca şarja nekadar etkisi oluyor.
ben bugün mi band 2bsipariş verdim birkaç güne gelir
normal mi fit uygulamasını kullanmayı düşünüyorum.
normal uygulamada benim için gerekli olan adım saysın nabız ve uyku takip etsin alarm çalsın birde fazladan arayan olunca,mesaj yada WhatsApp mesaj,mail gelince titresin yeter ekranda kimden ne gelmiş görünmesi benim için önemli değil.
benim istediklerimi normal fit uygulaması sağlıyormu?
cevaplar için şimdiden teşekkürler.

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
tam aradığım uygulama.
gördüğüm tek sorun uygulama içinden kilit ekranı ayarlarına girmek istediğimde uygulamanın hata vermesi. ama kilit ekranı bileklikle açılabiliyor sadece ayar kısmında hata var.
teşekkürler
kilit açma kısmında yakınlık hassasiyeti felan yok nasıl çözebiliriz bilgisi olan var mı?

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
3.0.5 güncellemesi gelecek mi?

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Konu onaylandı

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Arkdaşlar burdaki uygulamayı kullanıyorum isim vs gözüküyor ama aramadaki 3 saniyelik gecikmeyi kaldırmak ya da düşürmek mümkün müdür? Limit 3 olarak gözüküyor.

ertugrulgul__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi5 pro
Konular
11
Adım 1 :

Adım 2 :

Adım 3 :

Anti-loss alarm seçeneğini açık duruma getirdiğinizde istediğiniz olacaktır.
Sürüm olarak 3.1.5 olmasına rağmen anti-loos görünmüyor bende neden olabilir ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt