Yardım Mi Fit 2.0.0.4 Güncellemeden sonra titremiyor

naim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Merhaba,

Mi Fit uygulamam 3.5.4 görünüyor bileklik kendini güncellediğinde sürüm 2.0.0.4 olduktan sonra telefon gelen aramalar da bileklik artık tepki vermiyor. Bileklik tepki hiç vermiyor. Bluetooth bağlantısı telefona yakın olmasına rağmen kopuyor hemen. Mi Fit uygulamasını açtığımda bağlanmasına rağmen gelen aramalarda yine titreme yapmıyor. Eşleşmesi kaldırdım telefondan da bluetooth dan silmeme rağmen tekrar eşleştirdim ama hala sorun çözülmedi. Yapmam gereken ne olabilir?

Bilgi: iOS 12.1 sürüm var cihazımda

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhaba,

Mi Fit uygulamam 3.5.4 görünüyor bileklik kendini güncellediğinde sürüm 2.0.0.4 olduktan sonra telefon gelen aramalar da bileklik artık tepki vermiyor. Bileklik tepki hiç vermiyor. Bluetooth bağlantısı telefona yakın olmasına rağmen kopuyor hemen. Mi Fit uygulamasını açtığımda bağlanmasına rağmen gelen aramalarda yine titreme yapmıyor. Eşleşmesi kaldırdım telefondan da bluetooth dan silmeme rağmen tekrar eşleştirdim ama hala sorun çözülmedi. Yapmam gereken ne olabilir?

Bilgi: iOS 12.1 sürüm var cihazımda
IOS hiç kullanmadım fakat bildiğim tek şey hiçbir şey yapamamanız. Modified mi fit apk kurun diyicem ama IOS da çözümü bilmiyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Güzel Bir Türkçe Dil Olsun Farklı Bir Özellik Olsun Adım Sayar Uyku Takibi Olsun Geliştirme Açısından Bir Türlü Güncelleme Vermediler.
Sadece Yok Nabız Simgesi Yok Egzersiz Simgesini Degiştiriyorlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çin Versiyonuna.

Oyla:
Üst Alt