Yardım Mi cloud yedekleme ve yellow pages durdurulfu hataları için yardım

alperkaynak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi mi ma
Konular
10
Selamlar dostlar,

Birkaç gündür telefonum da Yellow pages durduruldu ve üst menüde mi cloud yedekleniyor yazısı uzun süredir kalmaktadır. Bu hataların çözümü için ne yapılabilir? Tecrübeli arkadaşlardan acil yardım rica ediyorum. Özellikle Yellow pages durduruldu hatası sıkça çıkıyor ve can sıkıcı bir hal aldı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Selamlar dostlar,

Birkaç gündür telefonum da Yellow pages durduruldu ve üst menüde mi cloud yedekleniyor yazısı uzun süredir kalmaktadır. Bu hataların çözümü için ne yapılabilir? Tecrübeli arkadaşlardan acil yardım rica ediyorum. Özellikle Yellow pages durduruldu hatası sıkça çıkıyor ve can sıkıcı bir hal aldı.
Yedeklemenin uzun süre kalması normal yedekleme yapıyor çünkü. Yellow pages ise çinde kullanılan telefon rehberi. Telefonunuz rootlu ise sistem uygulamalarını kaldırabileceğiniz bir uygulama kurarak yellow pages uygulamasını kaldırabilirsiniz.

Oyla:

mkaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
mi note 3
Konular
4
Mi cloud nerede benim telde bulamadım

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

alperkaynak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi mi ma
Konular
10
Yedeklemenin uzun süre kalması normal yedekleme yapıyor çünkü. Yellow pages ise çinde kullanılan telefon rehberi. Telefonunuz rootlu ise sistem uygulamalarını kaldırabileceğiniz bir uygulama kurarak yellow pages uygulamasını kaldırabilirsiniz.

Dostum mi Max 2 ye nasıl Root atabilirim. Kingroot ile Bu işlem olur mu? Ayrıca Yellow pages kaldırmak için hangi uygulamayı kullanmalıyım roottan sonra

Oyla:

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Dostum mi Max 2 ye nasıl Root atabilirim. Kingroot ile Bu işlem olur mu? Ayrıca Yellow pages kaldırmak için hangi uygulamayı kullanmalıyım roottan sonra
Mi max 2 kullanmıyorum ama root yöntemi aşağı yukarı aynıdır. Twrp ve magisk veya supersu.
Sistem uygulaması kaldırmak için:

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt