Yardım Mi cloud yedek sorunu

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.1.1.0
Telefon Modeli
mi 5s
Bootloader Kilidi
Açık
Global betadan global stable sürüme geçtim. Fakat mi cloud yedeğim olmasına rağmen mi cloud yedeğe ulaşamadı. Yedek olmasına rağmen yedek yok diyor. Sorun ne olabilir acaba. Daha önce 5-6 kez mi cloud yedeğini kullandım hiç sorun olmamıştı.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Global betadan global stable sürüme geçtim. Fakat mi cloud yedeğim olmasına rağmen mi cloud yedeğe ulaşamadı. Yedek olmasına rağmen yedek yok diyor. Sorun ne olabilir acaba. Daha önce 5-6 kez mi cloud yedeğini kullandım hiç sorun olmamıştı.
Hocam android sürümü arasında fatk varsa olabilir. Önceki sürüm ile bu sürümün android versiyonları kaç?

Oyla:

dkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
2
Hiçbir yedeği görmüyor muydu hocam ? Ayrıca android sürüm farkları dışında miui sürüm farklarında da bu sorun oluşuyor mu ?

Yani uygulamaları görmeyip mesajlar gallery vs şeyleri görebilecek gibi ayrım da yok muhtemelen.

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir yedeği görmüyor muydu hocam ? Ayrıca android sürüm farkları dışında miui sürüm farklarında da bu sorun oluşuyor mu ?

Yani uygulamaları görmeyip mesajlar gallery vs şeyleri görebilecek gibi ayrım da yok muhtemelen.
Sadece Android sürümü farklı iken mi cloud yedeğini görmedi. Miui versiyonu farklı olması sorun değil.
Android sürümü farklı olunca mi cloud yedeğini görmüyor. Fakat galerideki fotoğrafları ve mesajları geri yüklüyor.

Oyla:
Üst Alt