Sohbet Mi cloud resim yedeği

ernkrklc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Öncelikle selamlar arkadaşlar galerimde yaklaşık 2500 fotoğraflık bir klasörüm vardı içinde kaç yıllık ailemle kız arkadaşımla olan anılarımın olduğu bugün galerimi temizlemek için girdim bu klasörün bir yedeğini alıp SD kartta attım geri kalan şeyleri temizledim daha sonra SD karttan depolamaya tekrar yükledim bir kısım fotoğraf gelmedi dosyalar da dosya sayısı olarak görünüyor fakat galeride yok daha sonra tekrar silip yüklemeyi denedim yine aynısı oldu bu seferde SD karttan da silinmeye başladı yavaş yavaş biraz kurcaladım telefonu mi cloudda tüm fotoğraflar mevcut ama kendi kendine çöp kutusuna atıyor geri yükledim şimdilik bir sıkıntı yok ama ben bu yedeği telefonuma nasıl yüklerim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Öncelikle selamlar arkadaşlar galerimde yaklaşık 2500 fotoğraflık bir klasörüm vardı içinde kaç yıllık ailemle kız arkadaşımla olan anılarımın olduğu bugün galerimi temizlemek için girdim bu klasörün bir yedeğini alıp SD kartta attım geri kalan şeyleri temizledim daha sonra SD karttan depolamaya tekrar yükledim bir kısım fotoğraf gelmedi dosyalar da dosya sayısı olarak görünüyor fakat galeride yok daha sonra tekrar silip yüklemeyi denedim yine aynısı oldu bu seferde SD karttan da silinmeye başladı yavaş yavaş biraz kurcaladım telefonu mi cloudda tüm fotoğraflar mevcut ama kendi kendine çöp kutusuna atıyor geri yükledim şimdilik bir sıkıntı yok ama ben bu yedeği telefonuma nasıl yüklerim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar
Kaybettiğinizde yerine koyamayacağınız bu tür verilerinizi, PC, USB bellek vb. bir çözüme ayrıca yedeklemenizi de tavsiye ederim.
Telefonunuzdaki sorun içinde, temizlik ve bakım uygulamalarının ayarlarını gözden geçirmenizde fayda var.

ernkrklc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Kaybettiğinizde yerine koyamayacağınız bu tür verilerinizi, PC, USB bellek vb. bir çözüme ayrıca yedeklemenizi de tavsiye ederim.
Telefonunuzdaki sorun içinde, temizlik ve bakım uygulamalarının ayarlarını gözden geçirmenizde fayda var.
Temizlik ve bakım uygulaması derken ne kastettiniz hocam bilmiyorum anlamıyorum fazla da ben şimdi mi clouddan resimlerimi nasıl geri alacağım

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
PC üzerinden adresi ile Mi cloud' a erişerek verilerinize ulaşabilirsiniz.
Telefonuzda kurulu gelen veya sonradan kurduğunuz uygulamaları, kontrol edin. Uygulamalarınız arasında Temizlik, bakım gibi uygulamalar göreceksiniz. Temizlik uygulaması ayarlarını gözden geçirin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt