Yardım Mi cloud cihaz durumu alınamıyor hatası

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Arkadaşlar telefona global rom yükledim açıldı tek tek kurulum ayarlarını yapıyorum mi cloud hesabını girmemi istedi girdim oturum aç yazısına tıkladım ' cihaz durumu alınamıyor bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin ' diye bir uyarı verdi atla yazıyor ona tıklıyorum gene aynı hatayı veriyor hesap oluştur diyorum gene aynı hatayı veriyor

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
bendede aynı sorun hala çözemedim acil yardım bekliyoruz saygılarımla.......

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Port romlarda karşılaşılan bir sorundu bu. Bunu aşmak için ise cihazı bul özelliğini açıyorduk ve sorun düzeliyordu. Siz sanırım twrp aracılığı ile yükleme yaptınız. Aklımda şuan sadece miflash ile yükleme yaparsanız sorununuz çözülür gibi bir çözüm yolu var. Ya da betalarda sorun yoksa onu yükleyip cihazı bul özelliğini açıp öyle deneyebilirsiniz. Tabi bu özellik kapalıysa işe yarayabilir.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
bendede aynı sorun hala çözemedim acil yardım bekliyoruz saygılarımla.......

Miui 10'nun düşük bir sürümünü fastboot ile yükledim telefona Mi cloud hesabını ekledim sıkıntı çıkmadı sonra Miui'yi son sürüme güncelledim hiçbir sıkıntı yok sizde deneyin isterseniz

Port romlarda karşılaşılan bir sorundu bu. Bunu aşmak için ise cihazı bul özelliğini açıyorduk ve sorun düzeliyordu. Siz sanırım twrp aracılığı ile yükleme yaptınız. Aklımda şuan sadece miflash ile yükleme yaparsanız sorununuz çözülür gibi bir çözüm yolu var. Ya da betalarda sorun yoksa onu yükleyip cihazı bul özelliğini açıp öyle deneyebilirsiniz. Tabi bu özellik kapalıysa işe yarayabilir.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beta sürümlerde sıkıntı yok TWRP ile global sürüm yükledim olmadı fastboot ile yükledim gene olmadı em sonunda sürüm düşürdüm ekledim Mi cloud hesabımı sonrada son sürüme güncelledim Miui'yi

Oyla:

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
BENDE eski bir mi rom sürümü yükledim düzeldi

Oyla:

t3ntativ3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur Şahin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Aynı sorunla karşılaştım şuan bende. 10.3.4.0 Global Kararlı yükledim. Hem bu hatayı alıyorum. Hemde wifi açılmıyor. İlk Miui 10 sürümünü indirip yükleyeceğim. İnşallah sorunla karşılaşmam yine.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Aynı sorunla karşılaştım şuan bende. 10.3.4.0 Global Kararlı yükledim. Hem bu hatayı alıyorum. Hemde wifi açılmıyor. İlk Miui 10 sürümünü indirip yükleyeceğim. İnşallah sorunla karşılaşmam yine.

10.2'yi yükle sonra OTA'dan gelen son güncellemeyi yapabilirsin sıkıntı olmuyor aynı sorunu bende yaşadım

Oyla:

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35
Ayni sorun bana da oldu WiFi açılmıyor hesap eklenmiyor

Oyla:

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Ayni sorun bana da oldu WiFi açılmıyor hesap eklenmiyor
arkadaşlar panik yok,bozuk romdan kaynaklanıyor bu sorun.eski sürümü yükleyip otadan üzerine yeni sürümü indirin daha sonra cihazı komple formatlayıp devam edin...

Oyla:

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35
arkadaşlar panik yok,bozuk romdan kaynaklanıyor bu sorun.eski sürümü yükleyip otadan üzerine yeni sürümü indirin daha sonra cihazı komple formatlayıp devam edin...
Aynen öyle yaptım düzeldi

Oyla:
Üst Alt