Ana Başlık Mi CC9 Genel bilgiler & Teknik özellikler

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi CC9 Genel bilgiler

Cihazın 6.39 inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekranı 1080×2340 piksel çözünürlük sunarken, parmak izi okuyabiliyor. Ön tarafında 32 Megapikselçözünürlüğünde f/2.0 kamera yer alan Mi CC9, Snapdragon 710’dan güç alıyor.

Qualcomm tarafından 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen sekiz çekirdekli bir işlemci olan Snapdragon 710, 2.2 GHz hızında çalışıyor. X15 LTE modemin yer aldığı işlemci, grafik tarafında gerekli olan gücü Adreno 616 GPU ile sağlıyor.

Cihazın arka tarafında yer alan 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.8 diyaframa sahip ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik algılama için kullanılan sensör eşlik ediyor.

iPhone X ile hayatımıza giren Animoji özelliği Xiaomi’nin bu modelinde Mimoji olarak karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak düşük ışık koşullarında ön kameranın performansını artırmak için yapay zeka destekli bir portre moduna yer veriliyor.

6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri bulunan telefon, depolama tarafında 64 GB / 128 GB / 256 GB olmak üzere üç seçenek sunuyor. Ayrıca, cihazın 4030 mAh kapasiteli bataryası 18W hızlı şarj desteği sayesinde kısa sürede şarj edilebiliyor.

179 gram ağırlığa ve 8.67mm kalınlığa sahip olan telefon, Android Pie ile kutunda çıkıyor. MIUI 10 kullanıcı arayüzünün yer aldığı Xiaomi Mi CC9 üç farklı renk seçeneği sunuyor.

Xiaomi Mi CC9 Teknik özellikler
  • Ekran: 6.39 inç, Full HD+ (Super AMOLED) ekran
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 710
  • Boyut ve ağırlık: 156.8 x 74.5 x 8.7 mm, 179 gram
  • RAM: 6 GB (Meitu Edition için 8 GB)
  • Arka kamera: 48 MP + 8 MP + 2 MP
  • Ön kamera: 32 MP
  • Depolama: 64 GB / 128 GB (Meitu Edition için 256 GB)
  • Batarya: 4030 mAh
  • İşletim sistemi: Android 9 Pie
  • Diğer: Parmak izi (ekran üzerinden), 3.5 mm kulaklık girişi, microSD hafıza kartı

Kaynak : Gsm Arena & Sdn & Dh

varque

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Samsung
Konular
2
Ülkemize ne zaman gelir ve sizce fiyatı ne kadar olur hem cc9 için hem de cc9e için

emka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadri
Cihazım
mi tv box
Konular
4

gelmiş bile.
sağlam bilgiler olsa süper olur cihaz alım aşamsaındayımda.

alisemiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
semiz
Konular
6
CC9 MU mi 9se hangisi tercih edilir cc9 da hafıza kart desteği varmı + ları neler birbirlerine

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
CC9 MU mi 9se hangisi tercih edilir cc9 da hafıza kart desteği varmı + ları neler birbirlerine
cc9 alırsanız global rom desteği yok, rom,root vs. işlerine girmek zorunda kalırsınız hocam.
Uğraşmak istemiyorum mi9 se daha mantıklı hatta mi 9t'de alabilirsiniz

alisemiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
semiz
Konular
6
cc9 alırsanız global rom desteği yok, rom,root vs. işlerine girmek zorunda kalırsınız hocam.
Uğraşmak istemiyorum mi9 se daha mantıklı hatta mi 9t'de alabilirsiniz
Global rom yüklü dediler merak ettiğim hafıza kartı varmı kamera olarak 9se mi cc9 mu iyidir birde batarya olarak hangi üstündür
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Denizbank kredisi ile 12 ay taksitle ödemeli beyaz rengini sipariş ettim bakalım , yarın elimizde olabilir.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Denizbank kredisi ile 12 ay taksitle ödemeli beyaz rengini sipariş ettim bakalım , yarın elimizde olabilir.
Hayırlı olsun hocam. Ben de gitti gidiyordan aldım 128 gb 2349 TL. 75 TL de axses puan aldım. Bootloder kilidinin açılmasını bekliyorum. 168 saat süre sonra açılacak hayırlısı ile pazar günü rootlayacağım

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Hayırlı olsun hocam. Ben de gitti gidiyordan aldım 128 gb 2349 TL. 75 TL de axses puan aldım. Bootloder kilidinin açılmasını bekliyorum. 168 saat süre sonra açılacak hayırlısı ile pazar günü rootlayacağım
Teşekkür ederim
Geçen ay Axes 75 TL chip para hakkımı kullanmıştım , bu seferde böyle olsun bakalım ))

KaRmalok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Samsung s8 plus
Konular
1
Snapdragon 710 işlemci bu cihazı idare eder ama keşke bi tik üstü olsaymış tadından yenmezdi gerçi o zaman fiyat farkı olr

Üst Alt