Rom Mi CC 9 Xiaomi.eu v9.10.24 Beta ve v10.3.12.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Cihazınızda Custom bir rom yüklü güncellemeler otomatik değil el ile yapılabilir.Dediğiniz gibi cihazın çok kullanıcısı yok malesef içerisinde TWRP recovery yüklü mü bakmak lazım bu recovery yeni sürüm romları destekliyormu araştırmak lazım.Evet hemen indirin güncelleyin diyemiyorum malesef.
teşekkürler twrp yüklü değil mi program ile bağlanıyor sanırım o şekilde imei atılmış rootlanmış. belki roda atılabilir ama yardım konusu sorun. ben rom işine girmeden en az bir sene otomatik güncelleme istiorum açıkçası rootsuz da olaaz tabi. kısmet bekleyecez en azından global sürüm tanıtılana kdr.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
bu teefon globale mi 9 lite olarak çıkacak kesinlşeti. cc9 ile tüm özellikleri aynı band desteği hariç malesef. band 20 desteği ve bir iki band farklılığı var 4g de. sormak istediğim donanım olarak aynı ise mi 9 lite romu atılınca bu band gelirmi yoksa modem de donanımsal olarak mı yoktur. çok sorun yaşamadım ama yinede band 20 desteği olsa güzel olurdu. telefon güzel ama çin versiyonu yerine global beklemek en mantıklısıymış. donanımsal olarak olup olmadığını nasıl anlarız ?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
bu teefon globale mi 9 lite olarak çıkacak kesinlşeti. cc9 ile tüm özellikleri aynı band desteği hariç malesef. band 20 desteği ve bir iki band farklılığı var 4g de. sormak istediğim donanım olarak aynı ise mi 9 lite romu atılınca bu band gelirmi yoksa modem de donanımsal olarak mı yoktur. çok sorun yaşamadım ama yinede band 20 desteği olsa güzel olurdu. telefon güzel ama çin versiyonu yerine global beklemek en mantıklısıymış. donanımsal olarak olup olmadığını nasıl anlarız ?

Band malesef rom ile gelmez hocam.Cihazın romu yayınlanınca kod adı aynı olursa ( PYXIS ) Global rom olarak sorunsuz yüklenecektir.Cihazın tanıtımı yapılsın cihazın romu yayınlansın durumu hep beraber göreceğiz.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Band malesef rom ile gelmez hocam.Cihazın romu yayınlanınca kod adı aynı olursa ( PYXIS ) Global rom olarak sorunsuz yüklenecektir.Cihazın tanıtımı yapılsın cihazın romu yayınlansın durumu hep beraber göreceğiz.
evet haklısınız sanırım cihaz aidata da pyxis olarak görünüyor. google sertiika verirkende pyxis olarak mi 9 lite ı listelemiş. karşılaşırma sitelerinde bakıncada adan z ye herşey aynı ama band farklı sp 710 da x15 modem kulanıldığından dolayı belki bir ihtimal gelebilir dedim ama çok anlamıyorum bu işlerden ince bilgi bunlar. inş gelir eğer gelmezse rom olarak ta güncelleme vb şeylerde sorun yaşayabilirz. cc9e bire bir mi a3 olarak çıktı. buda googlede listelendi. hayırlısı artık zaten bişey kalmadı global tanıtımına. teşekkürler cevap için.

Üst Alt