Yardım Mi buds 3 pro mu yoksa redmi buds 4 mü

MehmetP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Sony Xperia
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
5
Telefon Modeli
5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İyi günler iki ürün arasında kaldım arkadaşlar birisi redmi buds 3 pro diğer buds 4 pro. Neden tws istiyorsun diyenler olabilir; sebebi kulak üstü kulaklıkar beni rahatsız ediyor ve bu yüzden hem oyun videosu çekerken veya oyun oynarken ayrıten dışarda anc ile müzik dinlerken kullanacağım.

Siz olsanız hangisi alırsınız?

enessekerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Şekerli
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
ben redmi buds 3 pro kullanıyorum performansı telefona göre değişiyor. Daha önce redmi note 10 pro telefonum vardı onda sesi az veriyordu kulaklık ama şu an mi 11T var mükemmel performansı var kulaklığın.

Oyla:

MehmetP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Sony Xperia
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam redmi note 10 kullanıyorum bende telefon olarak ve ben kulaklığı hem youtube videoları çekerken kullanacagım hemde telde yolda vs müzik dinlerken kullanacagım redmi buds 4 proyuda oyüzden almayı düşünüyorum buds 3 pronun ses engelleme performansını begenemedim diğer arkadaşlarda yanıtlarsa sevinirim

Oyla:

enessekerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Şekerli
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
hocam redmi note 10 kullanıyorum bende telefon olarak ve ben kulaklığı hem youtube videoları çekerken kullanacagım hemde telde yolda vs müzik dinlerken kullanacagım redmi buds 4 proyuda oyüzden almayı düşünüyorum buds 3 pronun ses engelleme performansını begenemedim diğer arkadaşlarda yanıtlarsa sevinirim
dışarda sesli ortamlarda telefon görüşmesinde karşı tarafa ses çok kötü gidiyor ama ses performansı ve anc performansı mi11t telefonunda mükemmel.
buds 4 proyu kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım.

Oyla:
Üst Alt