İnceleme Mi Box3 Global (MDZ-16-AB) Android Oreo Güncellemesi

sercikan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sercikan
Cihazım
mibox 3
Konular
1
erhanabe çözdünmü eternet işini. çözemediysen ulaş bana.

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
mi tv box son güncellemesi oldukça akıcı bi hal aldı ammma şimdi yeni bi hata türedi video donuyor ses oynamaya devam ediyor alttan. youtube puhutv de bu sorunu yaşadım. genel olarak oreo güncellemesi güzel olmuş.

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Oreaya güncellemek tam bir hata... Cihaz resmen çöp oldu. Tüm güncellemeler yapılı ancak youtubeda bile kasıyor. Sürekli reset atmak gerekiyor, onu da ancak fişi çıkarıp takarak yapabiliyorum. Android 6ya nasıl düşürürüz bunu arkadaşlar? :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oreaya güncellemek tam bir hata... Cihaz resmen çöp oldu. Tüm güncellemeler yapılı ancak youtubeda bile kasıyor. Sürekli reset atmak gerekiyor, onu da ancak fişi çıkarıp takarak yapabiliyorum. Android 6ya nasıl düşürürüz bunu arkadaşlar? :(
Ben oreo güncellemesini yapmamıştım ancak aynı durum benim cihazımda da meydana geldi. Sıfırlayıp oreo güncellemesini yaptıktan sonra düzeldi. Zannediyorum bu sıkıntı youtube ve diğer bazı uygulamalar ile ilgili, güncelleme ile değil...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Oreo üzerine yeni bir güncelleme daha geldi. Security patch Temmuz 2018 oldu. Dün telefondan bağlanıp 4k videolar izledim bir sorun görmedim. YouTube ta 4k videoları 2160p'de gayet güzel oynatıyor.
Nedense Oreo ile hiç sıkıntı yaşamadım.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Ben oreo güncellemesini yapmamıştım ancak aynı durum benim cihazımda da meydana geldi. Sıfırlayıp oreo güncellemesini yaptıktan sonra düzeldi. Zannediyorum bu sıkıntı youtube ve diğer bazı uygulamalar ile ilgili, güncelleme ile değil...
Hocam ana menüde gezerken dahi takılmalar donmalar meydana geliyor. Siz depolama ve sıfırlama bölümünden fabrika verilerine sıfırla mı demiştiniz?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam ana menüde gezerken dahi takılmalar donmalar meydana geliyor. Siz depolama ve sıfırlama bölümünden fabrika verilerine sıfırla mı demiştiniz?

Evet hocam aynen bende de bu şekilde oldu. Oreo güncellemesini yapan arkadaşların şikayetlerini okuyunca güncellememeye karar vermiştim aslında. Öncelikle youtube videolarında donmalar oluşmaya başladı. Uygulama takılıp kalıyordu. Daha sonra uygulama açılış hızları ciddi anlamda azaldı. En sonunda da ana menüde dahi gezerken takılmalar meydana gelince öncelikle güncellemeye çalıştım ve güncellerken de hata aldım. Daha sonra sıfırladım ve güncelledim şu an ilk günkü gibi çalışıyor.

iyeser35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Evet hocam aynen bende de bu şekilde oldu. Oreo güncellemesini yapan arkadaşların şikayetlerini okuyunca güncellememeye karar vermiştim aslında. Öncelikle youtube videolarında donmalar oluşmaya başladı. Uygulama takılıp kalıyordu. Daha sonra uygulama açılış hızları ciddi anlamda azaldı. En sonunda da ana menüde dahi gezerken takılmalar meydana gelince öncelikle güncellemeye çalıştım ve güncellerken de hata aldım. Daha sonra sıfırladım ve güncelledim şu an ilk günkü gibi çalışıyor.
Tamam hocam teşekkürler şimdi sıfırlıyorum bende umarım hallolur sağolun.

Üst Alt