İnceleme Mi Box3 Global (MDZ-16-AB) Android Oreo Güncellemesi

demirbas44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ÖMER
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
3
TİVİBU apk sini düzgün çalıştırabilen varmı

kenshin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozgur
Cihazım
Mi8
Konular
0
Yeni versiyonla birlikte youtube uygulamasında donmalar başladı. Ayrıca ana ekranda dolaşırken kumanda işlevini yitiriyor bazen. Hiç memnun kalmadım bu versiyondan.

bactery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
mi box 3
Konular
0
iyi günler, benimde güncellemeden sonra kendi kendine açılıp kapanıyor, fabrika ayarlarına döndürdüm sorun hala geçmedi. yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

erhanabe77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Mi box 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba benim mi box 3 cihazim var oreo sürümünde. Xiaominin usb 3.0 rj45 ethernet adaptorunu satın aldım. Wifi değilde ethernet ile bağlamak için ama oreo sürümünde ethernet ayar menüsü diye birşey yok. Gelistitici seçeneklerinde usb kısmını ethernet yapıyorum algilamiyor. Cihazı fabrika ayarlarına çevirdim gene olmuyor. Elimdeki adaptör bilgisayda direk çalışıyor cihazda sknti yok. Mı boxta ethernet ayar menüsü yok Wifi kapatıyorum gene çıkmıyor. Yabancı forumları okudum ordada çözüm bulamadım aynı dertten muzdarip olan varsa yazsın. Oreo guncellemesinin bir sorunumu bu. Yoksa ethernet driveri falanmi kurmak lazım yardım edin.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar merhaba benim mi box 3 cihazim var oreo sürümünde. Xiaominin usb 3.0 rj45 ethernet adaptorunu satın aldım. Wifi değilde ethernet ile bağlamak için ama oreo sürümünde ethernet ayar menüsü diye birşey yok. Gelistitici seçeneklerinde usb kısmını ethernet yapıyorum algilamiyor. Cihazı fabrika ayarlarına çevirdim gene olmuyor. Elimdeki adaptör bilgisayda direk çalışıyor cihazda sknti yok. Mı boxta ethernet ayar menüsü yok Wifi kapatıyorum gene çıkmıyor. Yabancı forumları okudum ordada çözüm bulamadım aynı dertten muzdarip olan varsa yazsın. Oreo guncellemesinin bir sorunumu bu. Yoksa ethernet driveri falanmi kurmak lazım yardım edin.
Daha önce denemedim ama box ethernet'i görmeden ethernet menüsü gelmiyor diye biliyorum. Otg okuyor mu hiç kontrol ettiniz mi? USB portunda bir sorun olmasın?

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhanabe77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Mi box 3
Konular
0
Daha önce denemedim ama box ethernet'i görmeden ethernet menüsü gelmiyor diye biliyorum. Otg okuyor mu hiç kontrol ettiniz mi? USB portunda bir sorun olmasın?

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet otg okuyo usb girişlerinin hepsi çalışıyor. Sadece ethernet bağlantısı saglayamiyorum orjinal xiaominin ethernet adaptoru kodu:ZJQ03TM gigabit ethernet destekli. Oreo sürümünde ethernet bağlantısı kurabilen varmı? Acaba

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Arkadaslar konu disi biliyorum ama mi box a uygun apk dosyalari bulamiyorum yardimci olabilirmisiniz

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
8.0.0 kullanıyordum, biraz önce update geldi 620.6 MB yüklüyorum...

erhanabe77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Mi box 3
Konular
0
Arkadaslar konu disi biliyorum ama mi box a uygun apk dosyalari bulamiyorum yardimci olabilirmisiniz
Aptoide TV uygulamasını indir. Googleye yaz ink çıkan siteden puffin tv browser yükle ordan indir. Bütün uygulama var orda

Üst Alt