Soru Mi Box Uyumlu Gamepad

RockNRogue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Bir Mi Box S satan sitede açıklama kısmında gördüm ki Xiaomi Mi Bluetooth Gamepad'i takıp oyun oynayabilirsiniz diyor. O Gamepad'i bulmak da imkansız gibi. Şimdi bu TV kutusu diğer gamepadlerle uyumlu mudur? Bende logitech var. Bluetooth özellikli yine. TV Box onu görür mü? deneyen var mı

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Mi box 4 e mi bagladin acaba ps4 dualshock u.ben bir turlu eslestiremedim.yardimci olurcmusun
Mi box s'im var hocam, ps4 kolundan ps tusuna basili tutun, kolun isigi simsek cakmasi gibi hizli bi sekilde yanip sonmeye baslayacak, mi box'dan da bluetootha girip yeni cihaz ekleye basin, ps4 kolunu gorecektir. Ama cok gecikme oluyor. Gecikme sorununu cozemedim. Verim alinmaz o halde.

Oyla:

aqaoqlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
A50
Konular
0
Görüyor ama eslesmiyor bir türlü

Oyla:

Mlkergn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melek
Cihazım
Huavei_
Konular
0
Mi box s'im var hocam, ps4 kolundan ps tusuna basili tutun, kolun isigi simsek cakmasi gibi hizli bi sekilde yanip sonmeye baslayacak, mi box'dan da bluetootha girip yeni cihaz ekleye basin, ps4 kolunu gorecektir. Ama cok gecikme oluyor. Gecikme sorununu cozemedim. Verim alinmaz o halde.
bana yardıöcı olabilirmisiniz? Mı box s kullanıyorum çocuklar oyun oynamak istiyolar nasıl bir kablosuz oyun kolu almalıyım???

Oyla:

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Merhaba mi box kaç serisi var hangisi tavsiye edersiniz veya başka bir tavsiye edeceğiniz cihaz varmı yardimci olursanız sevinirim

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
bana yardıöcı olabilirmisiniz? Mı box s kullanıyorum çocuklar oyun oynamak istiyolar nasıl bir kablosuz oyun kolu almalıyım???
Hocam buradaki arkadaslarinbtavsiyesiyle Logitechf710 aldi. Memnunum, gayet guzel calisiyor. Tavsiye ederim.

Oyla:

Ozdemirli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enis
Cihazım
Xiaomi mi box s
Konular
0
Hocam buradaki arkadaslarinbtavsiyesiyle Logitechf710 aldi. Memnunum, gayet guzel calisiyor. Tavsiye ederim.

Ben de mi box s almayı düşünüyorum şu oyun meselesini netleştirebilirsem. Aynı anda kablosuz 2 gamepad bağlayabildiniz mi? Evde iki çocuk var, bizde olay büyür yoksa.

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Ben de mi box s almayı düşünüyorum şu oyun meselesini netleştirebilirsem. Aynı anda kablosuz 2 gamepad bağlayabildiniz mi? Evde iki çocuk var, bizde olay büyür yoksa.
Hocam oyun oynamiyorum ben cihazda. Oyun icin aktif kullanan arkadaslar cevap verirse daha saglikli olur. Ama olmamasi icin bi neden goremiyorum. Olur bence :)

Oyla:

tanerox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Polypad Q8
Konular
1
Mi Box S kullanıyorum. bağlantıyı kurdu ama haraket algılamıyor.
Trust GXT 545 gameped içindeki yazılım Xbox Gameped olarak görmesi gerekiyor.
Sorunumu nasıl çözerim.

Oyla:
Üst Alt