Soru Mi box S'e telefondaki Google play storeu yüklemek mümkün mü?

AngaralıZihni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zihni
Cihazım
Mi 6
Meslek
Emekli Banka Müdür
Konular
10
Cihazın kendi play stire uygulamasında çoğu uygulama yok. Telefondakini yükleme şansım varmı?

hsnsfgl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
0
Apkmirror sitesinden play stor'u indirip denedim ama çalışmadı. Belki Mi box için özel modlanmış versiyon olursa olabilir ama ben böyle bir şeyle karşılaşmadım çalışacağını da zannetmiyorum.

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Hocam googleplaydaki istediğiniz uygulamayi, googleden apk olarak aratip yükmeleyi deneyin, googleplay cihaza uyumlu olsaydi zaten içinde gelirdi

Oyla:

hsnsfgl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
0
Telefonlarda olan Play Store çalışsa da aslında çok işinize yaramayacak. Genelde uygular telefon ekranına dokunarak çalıştığından mouse veya air mouse olmadan kullanılması pek mümkün olmuyor. Oyunlarda durum çok daha zor ya ekrana dokunmanız yada telefonu sağa sola çevirmeniz lazım bu durum TV box'da yapılamayacağı için yine işinize yaramaz. Ancak oyun için gamepad almanız lazım ama gamepad'ler de çoğu zaman her oyunla uyumlu olmuyor. Aptoide uygulamasını yükleyip veya APK indirerek kullanmak istediğiniz uygulamaların çalışıp çalışmadığına bakabilirsiniz.

Oyla:

ubasara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit Başara
Cihazım
Xiaomi Mi Box S
Konular
0
google play uygulaması bulunduğu cihaz için resmi olarak onanmış uygulamaları arama sonucu olarak sunuyor. Aynı üyelik ile dahi girseniz farklı model cihazlarda farklı arama sonuçları olacaktır. Örneğin beinconnect uygulaması google play aramasında telefonda bulunurken, mi box aramasında gelmiyor. Bu nedenle ve zorunluluktan dolayı aptoide, apk time gibi uygulamaları kullanıp hariçten apk atmak gerekiyor. Bilgisayarda aranıp bulunan uygulamalarda her cihazda çalışmıyor. Açıkcası ben çalıştıramadım. Arama yapmak için aptoide uygulamasını öneririm.

Oyla:
Üst Alt