Çözüldü mi box sanal kumanda bağlantı sorunu

infinity_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
mi box s 4k
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
android 9
Telefon Modeli
mi box s 4k
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
selam arkadaşlar. forumda yeniyim. bu konu daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. mi box s 4k android cihazım var. geçenlerde biraz kasmaya başladığı için fabrika ayarlarına sıfrlama yaptım. ancak bu yaptığımdan sonra sanal kumanda yani googleda bulunan sanal kumanda ve çeşitli aplikasyonlar denememe rağmen bir türlü bağlanamadım. farklı telefonlarda da denememe rağmen bir türlü bu sorunu çözemedim. sonrasında cihaza hard reset attım yine aynı sorun devam etti. acaba aranızda daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var m? yardımcı olursanız sevinirim

Çözüm
hangi güncellemeyi sileceğimi anlamadım. ayrıca google filmler uygulamasını da yükyeyip denedim sonuç yine aynı. problemin tam olarak cihazdanmı yoksa başka birşeyden mi olduğunu bulamadım.
Mibox ayarlarına girip yanlış hatırlamıyorsam remote kontrol uygulamasıydı adı, onun güncellemelerini silip denemeniz gerek. Ben kullanıyorum sanal klavye için falan.

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Güncellemesini silmeniz gerek mibox uygulamasından, yada google filmler uygulamasını indirip onunla kullanın.

Oyla:

infinity_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
mi box s 4k
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncellemesini silmeniz gerek mibox uygulamasından, yada google filmler uygulamasını indirip onunla kullanın.
hangi güncellemeyi sileceğimi anlamadım. ayrıca google filmler uygulamasını da yükyeyip denedim sonuç yine aynı. problemin tam olarak cihazdanmı yoksa başka birşeyden mi olduğunu bulamadım.

Oyla:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Mibox ayarlarına girip yanlış hatırlamıyorsam remote kontrol uygulamasıydı adı, onun güncellemelerini silip denemeniz gerek. Ben kullanıyorum sanal klavye için falan.

Oyla: Çözüm

infinity_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
mi box s 4k
Konular
1
Bahsettiğiniz şeyi yaptım. Aynı uygulamayı kullanıyorum bende. İşe yaradı. Şu An iphone dan bağlanabiliyorum. Teşekkürler.

Oyla:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
Box ayarlarından geliştirici seçeneklerini aktif edip, usb ayıklama modunu açarak ekteki uygulamayı hem kumanda hem de mouse olarak kullanabilirsiniz.

Oyla:

infinity_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metehan
Cihazım
mi box s 4k
Konular
1
Box ayarlarından geliştirici seçeneklerini aktif edip, usb ayıklama modunu açarak ekteki uygulamayı hem kumanda hem de mouse olarak kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Sorunum çözüldü şuan. Yine de denerim

Oyla:
Üst Alt