Yardım Mi box s miracast problemi

eren_soysal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren soysal
Cihazım
mi box s
Konular
1
Merhabalar bilgisayarımın ekranını cıhaza aktarmaya çalışırken miracast özelliğinin aktif olmadığını fark ettim internette normal olarak konu hakkında araştırma yaparken eski android sürümlerinde çalıştğını gördum sonra cihaza belki chrome cast sınıntısı gibi harici bir uygulama yükleyince çözülür düşüncesi ile airscreen uygulamasını indirdim uygulamada miracast ayarlarına bakarken google ın android oreo (8.0) dan beri bu özelliğin kapalı olduğunu ifade etti konuyu araştırırken özelliğin cidden kapatıldığını fakat üretici firmaların (lg,samsung,nokia) sonradan patch ile geri aktif ettiğini buldum ama daha ileri gidemedim

eğer miracast i tekrar aktif etmenin yolunu bilen yada konu hakkında fikri olan biri varsa yardımcı olmasını isterim

81metehan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Box S 4
Konular
0
Aynı sorun ben de de var. Miracast çalışmıyor. Mi Box S 4 kullanıyorum. Ekran yansıtma için aldım oysa.

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Telefonum Xiaomi Mi 9, dün mi box 4 s aldım. Ekran yansıtmayı Google App ile hallettim ancak telefondaki "Yansıt" menüsü altındaki özellikleri kullanamıyorum. Yani o menüde mi box cihazını hiç görmüyo. var mıdır bi çözümü?

Oyla:

Mgy1977

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
Hayır bende çözemedim.

Oyla:

nefer071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi 6A
Konular
39
Play storede chromcast uygulaması var onu yükleyin bende yüklü ekran yansıtabiliyorum.

Oyla:
Üst Alt