Uygulama Mi Box S cihazına google chrome veya opera yükleme

goldmesse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Samsung Note 5
Konular
1
merhaba,

Cihazıma internet tarayıcısı kurmak istiyorum ama playstore da uygun bir uygulama bulamıyorum. ne yapmam lazım veya nasıl yükleyebilirim. Ayrıca 9.0 güncellemesini nasıl alabilirim.

Teşekkürler ederim

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
apkpure benzeri bir siteden apk olarak chrome indirdip bir USB belleğe kopyaladıktan sonra Chrome kurabilirsiniz ancak cihazınızla uyumlu çalışmayacaktır.
cantara hocama ek olarak Firefox TV tarayıcısını öneririm, deneyebilirsiniz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara hocama ek olarak Firefox TV tarayıcısını öneririm, deneyebilirsiniz.
Ben de denememiştim daha önce. Sizin tavsiyeniz ise mutlaka denemek lazım, ben de indiriyorum. Teşekkürler :)

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
merhaba,

Cihazıma internet tarayıcısı kurmak istiyorum ama playstore da uygun bir uygulama bulamıyorum. ne yapmam lazım veya nasıl yükleyebilirim. Ayrıca 9.0 güncellemesini nasıl alabilirim.

Teşekkürler ederim
cihazda herhangi bir sorun yoksa 9.0 güncellemek için acele etmeyin, tam randımanlı çalışmıyor şimdilik, ilerki zamanlarda düzeldiğinde yüklersiniz

Filiz07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Filiz
Cihazım
Mi box s
Konular
0
Bana hediye geldi. Android tel hiç kullanmadığım için bu bana yabancı geldi. Google tarayıcı olarak kurmak istiyorum mümkünmü bu cihazda acaba? Arama yapıp yazıları okumak istiyorum video olarak arıyor hemen kullanılamıyormu yoksa? Bide nasıl öğrenicem ilk neleri kurmam gerek? Ama google tarayıcı konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

moonspell07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
caner demir
Cihazım
xiaomi mi s 4k
Konular
1
Aptoide apk sını bulup usb ye atıp kuruyorsun aptoide google play gibi uygulama yükleme programı hemen hemen hepsi kuruluyor. opera kurdum ben .,ama bazı video formatlarını desteklemediği için videoların bazılarını oynatmıyor. vk kurdum mesela bu program ile. chrome yada başka tarayıcı denemedim ama kurabilirsin bu programla.Cihazı yeni aldım hala tanıma aşamasındayım..

Mem_Simurg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi 8 se
Meslek
yazılım
Konular
1
Aptoide apk sını bulup usb ye atıp kuruyorsun aptoide google play gibi uygulama yükleme programı hemen hemen hepsi kuruluyor. opera kurdum ben .,ama bazı video formatlarını desteklemediği için videoların bazılarını oynatmıyor. vk kurdum mesela bu program ile. chrome yada başka tarayıcı denemedim ama kurabilirsin bu programla.Cihazı yeni aldım hala tanıma aşamasındayım..
evet kuruluyor bu programlar ama Chrome ve Opera kullanmak için mouse ve klavyeye ihtiyacın var. Xiaomi firmasının bu eksikliği gidermesi gerekiyor. gerekirse kendileri mi box uyumlu bir web browser uygulaması yapmamılar.

Üst Alt